Respawn.pl

Steam dostępny już w samochodach Tesla

Autor: Michał Maćkowski
Tesla

Tesla, producent elektrycznych samochodów poinformował, że wraz z nową aktualizacją do modeli X i S samochodów, dodana została platforma Steam, umożliwiająca rozgrywkę w tysiące gier. 

Posiadacze samochodów Tesla i gracze będą na pewno zadowoleni z najnowszej aktualizacji modeli X i S od Elona Muska. Oficjalnie do samochodów wprowadzono platformę Steam, która umożliwi grę w tysiące tytułów, w tym Cyberpunka 2077 czy Elden Ring, które ostatnio wybrane zostało najlepszą grą 2022 roku. Produkcja CD Projekt Red jest jednym z tytułów, które wykorzystano do promocji najnowszej aktualizacji samochodów.

Steam już dostępna w samochodach Tesla

Jak poinformowała Tesla, do modelów X i S oficjalnie zawitała platforma Steam, dzięki której będzie można podczas podróży zagrać w tysiące gier dostępne na jednej z największych platform na świecie. Co ciekawe, Elon Musk na Twitterze dodał także, do samochodu można podłączyć nawet klawiaturę i myszkę, co umożliwia nie tylko grę na padzie od Playstation 5.

Kilka miesięcy i po sprawie

Temat dodania Steam do samochodów Tesla był już prowadzony od kilku miesięcy, jednak na ten moment, platformę udało się  wprowadzić do modelów X i S. Posiadacze modelów 3 i y muszą aktualnie obejść się smakiem i poczekać na ewentualne dodanie Steama do ich samochodów. Co ciekawe, podobno granie w gry w samochodach ma także wprowadzić niedługo Honda, która planuje dodanie konsoli Playstation 5.