Respawn.pl

Strona główna » Stranglehold powraca do graczy dzięki GOG.COM

Stranglehold powraca do graczy dzięki GOG.COM

Autor: Marcin Skrętkowicz

Advertisement

Stranglehold, dynamiczna gra akcji, stworzona we współpracy ze słynnym chińskim reżyserem Johnem Woo, powraca dziś do cyfrowej dystrybucji na PC. Dzięki staraniom GOG.COM i wydawcy, Warner Bros. Interactive Entertainment, tytuł trafia do graczy po latach cyfrowej nieobecności. 

Stranglehold, który zadebiutował w 2007 roku to istny balet pocisków, rodem z filmów Johna Woo, inspirowany Dziećmi Triady z 1992 roku. W grze pojawił się nawet Chow Yun Fat, który w filmie wcielił się w rolę inspektora “Tequili” Yuena. Dzięki niezwykle dynamicznej rozgrywce, możliwości niszczenia elementów otoczenia oraz filmowej historii, Stranglehold przez lata cieszył się dużą popularnością wśród fanów i stał się pozycją kultową. Nic więc dziwnego, że wielu graczy wspominało ten tytuł z dużym sentymentem i czekało na jego powrót.

Gra została wydana przez Warner Bros. Interactive Entertainment i jak w przypadku każdej premiery na GOG.COM, jest dostosowana do współczesnych komputerów PC w wersji bez DRM (cena na polskim rynku to 40,59 zł).

To już kolejny z powrotów na GOG.COM. Tylko w tym roku do graczy trafiło oryginalne Diablo, Warcraft I i II, strzelanka XIII, pierwsze trzy części z serii Warlords, Clash i wiele innych klasycznych tytułów z dawnych lat.