Respawn.pl

STS sponsorem transmisji Charleroi Esports – międzynarodowego turnieju CS:GO

Autor: Sergiusz Lelakowski

STS – największy bukmacher w Polsce – został oficjalnym sponsorem polskiej transmisji Charleroi Esports, międzynarodowych rozgrywek w CS:GO. W turnieju, który potrwa od 12 do 14 kwietnia, udział weźmie osiem drużyn z całego świata, Polskę reprezentować będzie Virtus.pro.

Z roku na rok esport odpowiada za coraz większą część przychodów STS, znajdując się wśród najpopularniejszych dyscyplin. To efekt naszego zaangażowania we wsparcie profesjonalizacji oraz dalszego rozwoju polskiego esportu. STS jest także znany ze skierowanych do kibiców aktywacji. Czego potwierdzeniem jest umowa, na mocy której zostaliśmy oficjalnym sponsorem polskiej transmisji Charleroi Esport, turnieju offline CS:GO – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Polska transmisja na żywo z rozgrywek Charleroi Esport 2019 – w tym także występów Virtus.pro – będzie dostępna na kanale https://www.twitch.tv/inet_saj. Pula nagród w turnieju wyniesie 100 000 Euro.

Charleroi Esport 2019 to kolejny już turniej CS:GO, którego bukmacher jest sponsorem. W ubiegłym roku STS był zaangażowany w sponsoring transmisji FACEIT Major London.

Celem bukmachera jest wsparcie dalszego rozwoju i profesjonalizacji rodzimego esportu. STS jest oficjalnym sponsorem devils.one i AGO Esports, 2. najlepszych drużyn CS:GO w Polsce. Wspiera także Pawła ‘innocenta’ Mocka – zawodnika CS:GO, który gra na scenie międzynarodowej. Ten kontrakt był pierwszym w Polsce przypadkiem, gdy bukmacher wsparł indywidualnego zawodnika esportowego, grającego w Counter-Strike’a. Bukmacher zdecydował się także na wsparcie Damiana „Nervariena” Ziaji, jednego z najpopularniejszych influencerów polskiej sceny League of Legends. Podpisana z nim umowa to pierwszy w Polsce przypadek zaangażowania bukmachera w działania promocyjne skierowane do społeczności League of Legends. W minionych sezonach firma wspierała Polską Ligę Esportową – topowe rozgrywki CS:GO w kraju – oraz drużynę esportową Izako Boars. STS włączył się również w inicjatywę dobroczynnego meczu rozegranego pomiędzy czołowymi polskimi drużynami CS:GO. Ponadto w grudniu 2018 r. bukmacher zorganizował – wraz z ‘innocentem’ i ‘Nervarienem’ – plebiscyt na esportową inicjatywę, który, głosami kibiców, wygrał kobiecy turniej lanowy CS:GO.

Więcej informacji znajdą Państwo na www.sts.pl