Respawn.pl

Surviving Mars za darmo na Epic Games Store

Autor: Krzysztof Sarna

Czwartki to już kluczowe dni dla Epic Games Store. Wówczas na platformie pojawiają bądź pojawia się gra do zgarnięcia za darmo. Tym razem właśnie na 0 złotych możemy przygarnąć Surviving Mars.

Ważne jest, żeby coś robić i działać. I właśnie tak jest w przypadku Epica, na którym co tydzień w czwartek można odebrać darmową gierkę. Wiadomo, są gusty i guściki i nie każdemu może się spodobać poszczególny tytuł. Jednak zawsze warto się przyjrzeć, a dziś zrobimy to z Surviving Mars.

Surviving Mars jest tworem Haemimont Games, który zadebiutował 15 marca 2018 roku. Jest to symulator zarządzania miastem w realiach sci-fi. Najważniejszym zadaniem tytułu wydaje się przetrwanie i kolonizacja na Marsie. Przed tym jednak trzeba będzie tę Czerwoną Planetę odbić. Potrzebować będziemy chociażby zapasu tlenu, dekady szkoleń czy też odpowiedniego nastawienia. 

Grę bezpłatnie już można odebrać. Zastaniecie ją pod tym odnośnikiem. Dostępna za “friko” będzie dokładnie do osiemnastego marca, a konkretniej do godziny 17:00. Wówczas pojawi się nowy tytuł do zainkasowania na swoje konto, a będzie nim The Fall.