Respawn.pl

sYnck powraca na scenę Counter Strike’a i kontraktuje skład ESTOWNIA

Autor: Maks Bartosik
sYnck Esports

Estoński zespół ESTOWNIA znalazł w końcu swój dom. Fejtz i spółka zostali zakontraktowani przez powracającą po kilkunastu latach organizację SYnck.

sYnck to estońska organizacja, którą mogą kojarzyć fani sceny Counter Strike Source i Counter Strike 1.6. sYnck w tamtych czasach charakteryzowało się współpracowaniem z estońskimi graczami. Teraz po kilkunastu latach marka powraca do żywych i zdecydowała się na zakontraktowanie najlepszego estońskiego składu – ESTOWNIA.

CZYTAJ TAKŻE: Polacy kontra Brazylijczycy na start IEM KATOWICE 2023!

Skład ESTOWNIA kojarzony może być przede wszystkim przez fanów polskiej sceny, bowiem Estończycy wiele razy mierzyli się z Polakami w różnych turniejach online. W składzie estońskiej formacji najbardziej doświadczonym zawodnikiem jest Kristjan “⁠fejtZ⁠ Allsaar – 25-letni zawodnik, który w przeszłości występował m.in. w Finest.

Welcome to Synck @Consolestonia @fejtZ1 @ekucsgo @Wahtzzcsgo @ANdul0c0 – future Major winners @ESL #CSGO #counterstrike #wearesynck pic.twitter.com/PgWbe7iNeT

Jak możemy przeczytać w komunikacie organizacji, głównym celem na 2023 rok będzie awans na turniej RMR przed majorem w Paryżu. Zdaniem Hannesa “lenz” Stalde, któy jest nie tylko trenerem zespołu, ale też i jego menedżerem, zespół jest mocno zmotywowany i wierzy w powodzenie misji RMR.

„Nasz zespół jest mocno zmotywowany i zorientowany na cele, a te postawiliśmy sobie ambitne. Wierzymy jednak, że dzięki naszym połączonym umiejętnościom, wiedzy i doświadczeniu będziemy w stanie osiągnąć.

Nowy skład sYnck Esports prezentuje się następująco:

Estonia Kristjan “⁠fejtZ⁠ Allsaar
Estonia Alvar “⁠consss⁠ Rämman
Estonia Rene “⁠Wahtzz⁠ Vahu
Estonia Egerti “⁠eku⁠ Kiisk
Estonia Andreas “⁠aNdu⁠ Maasing

Estonia Hannes “⁠lenz⁠ Stalde (trener)