Respawn.pl

Szejn i siuhy dołączą do akademii mousesports?

Autor: Michał Maćkowski

Ciekawe doniesienia dotarły do społeczności CS:GO na temat dwóch jeszcze aktualnych teoretycznie graczy Izako Boars – siuhy’ego oraz Szejna. Najprawdopodobniej dwaj młodzi zawodnicy swoje kariery będą kontynuować w akademii mousesports. 

Od poniedziałku wiemy, że dłużej barw Izako Boars nie będą reprezentować Kamil “siuhy” Szkaradek oraz Hubert “Szejn” Światły. Obydwaj zawodnicy opuszczają watahę dzików w poszukiwaniu nowych wyzwań i już wtedy mówiono za kulisami, że młodzi zawodnicy dołączą do międzynarodowej formacji. Najnowsze doniesienia wszystko potwierdzają i bardzo prawdopodobne, że 18 i 19 latek dołączą do akademii mousesports.

Jako pierwszy taką informację podał Patryk Stec, czyli redaktor sport.pl za pośrednictwem swojego Twittera. Dwa młode polskie talenty, o których usłyszeliśmy więcej po przejściu testów w Izako Boars wyruszą w międzynarodową podróż do akademii jednej z najbardziej popularnych organizacji na świecie. Aktualnie główny skład mousesports zajmuje szóste miejsce w światowym rankingu HLTV.


Nieco później poznaliśmy najprawdopodobniej nowy skład akademii mousesports, który podał serwis Cybersport.pl. Oprócz dwóch Polaków w składzie mamy oglądać Niemca – Jona “JDC” de Castro,  Węgra – Ádáma “torzsi” Torzsása oraz Izraelczyka – Doriana “xertioNa” Bermana, który będzie najmłodszym zawodnikiem w składzie. Nie wiemy jeszcze jedynie, czy w drużynie znajdzie się doświadczony trener.

Skład mousesports najprawdopodobniej będzie wyglądał następująco:

  • Kamil “siuhy” Szkaradek
  • Hubert “Szejn” Światły
  • Ádám “torzsi” Torzsás
  • Jon “JDC” de Castro
  • Dorian “xertioN” Berman