Respawn.pl

Szykuje się ogromna przebudowa składu Evil Geniuses! Na celowniku m.in. Electronic i Elige!

Autor: Maks Bartosik

W tym tygodniu shuffla transferowa na scenie CS:GO nie daje nawet chwili wytchnienia. Tym razem pojawiły się doniesienia, jakoby Evil Geniuses planowało ściągnąć naprawdę potężne nazwiska!

Tylko wczoraj pojawiły się informacje, że zmiany planują m.in. Vitality, BIG i Liquid. Gdy już wydawało się, że obecnie trwające okno transferowe będzie jednocześnie najciekawsze i najbardziej niespodziewane od lat, kolejny leak ostatecznie to potwierdził.

Gwiazdy dołączą do Evil Geniuses?

Wieczorem portal blix.gg poinformował, że Evil Geniuses planuje potężną przebudowę składu, w ramach której do zespołu dołączyć mają JACKZ oraz zorte, którzy już osiągnęli porozumienie z amerykańską organizacją. Na tym jednak ta przebudowa się nie kończy, bowiem według blix, EG negocjuje również z Elige oraz Electroniciem.

Autor informuje, że Evil Geniuses rozważało wcześniej dwa inne nazwiska, które miałyby obsadzić pozycję snajpera. Mówi się o SyrsoNie, który rozstał się z BIG oraz Afro, który zakończył przygodę z Heet. Podobno amerykańska organizacja interesowała się także transferem BOROSa z Monte, jednak ten jest najbliżej dołączenia do Falcons.

Electronic powróci do ojczyzny?

Ten sam raport wspomina również, że ElectroNic może cieszyć się zainteresowaniem nie tylko ze strony EG. Podobno Rosjanin ma również ofertę z Cloud 9, które najprawdopodobniej także przyłączy się do wielkiej shuffli transferowej przed premierą Counter-Strike 2.