Respawn.pl

Taki średni start na tym Spring Sweet Spring 3. Anonymo z wygraną, ale AGO z przegraną

Autor: Krzysztof Sarna

Pierwszy dzień grania na Spring Sweet Spring 3 w wykonaniu polskich drużyn mamy za sobą. Do najlepszych on nie należał, ale do najgorszych również nie. Anonymo Esports sobie poradziło i wygrało, ale o małym zaskoczeniu możemy mówić w przypadku x-kom AGO, które finalnie uległo 1WIN.

O dobrym starcie na Spring Sweet Spring 3 nie mogą mówić gracze x-kom AGO, którzy przegrali 1:2 z 1WIN. Pozornie z samego początku niewiele wskazywało na końcową porażkę, bo “Jastrzębie” rozpoczęły ten mecz od triumfu na wybranym przez siebie Ancient’cie rezultatem 16:6! Później jednak zaczęły się pojawiać problemy, a zasadniczo to po przejściu na arenę Rosjan – Dusta. Co prawda na starcie podopieczni Mikołaja “miNIroxa” Michałkówa wygrywali 2:0, ale całą arenę przegrali do dziewięciu. Końcową mapą był Nuke, ale o nim to nawet lepiej nic nie wspominać, wszak na nim wszystko toczyło się pod dyktando 46. siły globu, która zarazem odniosła swoje pierwsze zwycięstwo na tym turnieju.

Poniedziałek jednak w całości przegrany nie był, bo Anonymo Esports poradziło sobie z Young Ninjas. Paweł “innocent” Mocek i jego kompani zaczęli tę rywalizację od Nuke’a, na którym zechcieli grać. Ten jednak obfitował w wiele emocjonujących akcji i w ostateczności wpadł na konto “Anonimowych”, którzy wygrali go 16:13. Jeszcze ciekawsze było Inferno, bo na nim podopieczni Adriana “imd” Piepera wygrywali 9:6, by później przegrywać nawet 11:14, czy też 14:15. To jednak nie sprawiło żadnych problemów, aby wyjść z opresji, doprowadzić do dogrywki i w niej wygrać rezultatem 19:17.

Poniedziałkowe wyniki polskich drużyn prezentują się następująco:

x-kom AGO 1:2 1WIN – Ancient 16:6, Dust2 9:16, Nuke 16:4

Anonymo Esports 2:0 Young Ninjas – Nuke 16:13, Inferno 19:17