Respawn.pl

Tarik pozostaje w Counter Logic Gaming

Autor: Sergiusz Lelakowski

Tarik “Tarik” Celik ogłosił, że w 2016 roku wciąż będzie reprezentował barwy organizacji Counter Logic Gaming. Oznacza to, że wszelkie informacje o rzekomych przenosinach zawodnika do Cloud9 okazały się nieprawdziwe.

Gracz tureckiego pochodzenia był łączony z przenosinami do Cloud9, kiedy to ze składu odszedł Sean “sgares” Gares. Celik jest aktualnie uznawany za jednego z najlepszych strzelców Ameryki Północnej. Do NetcodeGuides (następnie mouseSpaz i CLG) dołączył w 2014 roku, kiedy to zastąpił Richarda “Lucky” Vasconcelos. Od tamtego czasu wyrastał nam na gwiazdę, która będzie w stanie rywalizować z Europejczykami na międzynarodowych eventach. Drużyna Counter Logic Gaming trzykrotnie dostała się na major event, lecz ani razu nie zdołała wyjść z fazy grupowej. Tarik ma aktualnie najlepszy rating w zespole oraz w całej Ameryce Północnej, który na HLTV wynosi aż 1.13.

Counter Logic Gaming boryka się z problemami kadrowymi po rozstaniu się z Pujanem “FNS” Mehta prawie miesiąc temu. Spekuluje się, że do zespołu dołączy Jake “Stewie2k” Yip, który również jest uważany za jeden z największych młodych talentów w Ameryce. Piątego zawodnika powinniśmy poznać niebawem, gdyż wkrótce rozpoczną się rozgrywki ESL ESEA oraz CEVO.

tarik

Aktualny skład Counter Logic Gaming:

  • [flag us]Tarik “Tarik” Celik[/flag]
  • [flag us]Josh “jdm64” Marzano[/flag]
  • [flag us]James “hazed” Cobb[/flag]
  • [flag us]Stephen “reltuC” Cutler[/flag]
  • [flag ba]Faruk “pita” Pita – trener[/flag]