Respawn.pl

TaZ: Graliśmy na obecnie najlepszy zespół świata

Autor: Piotr Ossowski

Po sromotnej klęsce devils.one z FaZe kapitan drużyny Wiktor “TaZ” Wojtas postanowił wypowiedzieć się na temat dzisiejszej postawy.

Początkowo legenda polskiego Counter Strike’a dziękuje za wsparcie pomimo, jak sam stwierdził “srogiego łomotu”. Ze szczególną sympatią zwraca się do tych, którzy zdecydowali się kibicować Diabłom wprost z Esports Performance Center. Później Wojtas przeszedł do samego meczu, który skwitował:

Graliśmy na prawdopodobnie najlepszą drużynę na świecie, obecnie, na ten dzień. Drużynę, która polega przede wszystkim na swojej pewności siebie i indywidualnych zagraniach. Wychodziło im to. Grali ryzykownie, skracali pozycje. Zagrali bez respektu. Wygrali 3 z 4 pistoletówek i wygrali force.

W dalszej części wypowiedzi TaZ wspomina o błędach, które popełnili choćby przy okazji tej rundy force. Idąc dalej, podkreśla siłę swojego przeciwnika. Drużyna nie była w stanie w żaden sposób ugasić siły ognia rywala, stąd mecz był bardzo trudny.

Puentą oceny kapitana devils.one jest stwierdzenie iż Diabły stać na wiele więcej. Wojtas mówi, że jego drużyna jest w naprawdę dobrej formie i to powinno przynieść efekty.

Krótkie stanowisko prowadzącego Diabłów zostało zamieszczone na grupie przeznaczonej dla fanów devils.one.

Taz