Respawn.pl

Team Baiters uzupełnia braki! oksy jako pierwsza na pokładzie

Autor: Paweł Wilk

Po ostatnich roszadach w Team Baiters skład kobiecej drużyny zaczyna się krystalizować. Dziś na profilu społecznościowym pojawiła się informacja, że Karolina “oksy” Ratajczak na stałe będzie rywalizować z dziewczynami.

Przygoda byłej zawodniczki m.in. midsommar czy FoxTeam Female z ekipą Hani “Hani” Pudlis zaczęła się ósmego listopada, gdy drużyna pożegnała się z Pauliną “Natrise” Koczarą i na szybko musiała znaleźć piąte ogniwo do rozegrania pozostałych spotkań ESL Sprite Mistrzostw Polski Kobiet 2019. Niestety Baiters nie zdołały awansować na lanowe finały w ESL Arenie w Katowicach, ale i tak postawa Karoliny przypadła do gustu i zapadła decyzja o przedłużeniu wspólnej gry. Ciągle jednak panie muszą rozglądać się za jeszcze jedną zawodniczką, ponieważ pod koniec listopada zakończyła się współpraca z Klaudią “IczY” Winiarską. Jak zapowiadają dziewczyny z Team Baiters, już niedługo pojawią się kolejne nowości!

Dzisiaj mogę już rozwiać wszelkie wątpliwości i ogłosić, że oficjalnie dołączam do Team Baiters! Moja przygoda z tą drużyną zaczęła się niepozornie, bo na początku miałam jedynie standinować kilka meczów w fazie zasadniczej ESL Mistrzostw Polski. Jednak po rozegraniu kilku spotkań i treningów zaczęło iskrzyć i wspólnie stwierdziliśmy, że warto pomyśleć o naszej grze na poważnie. Także oto ja, nowa rybka w baiterskim stawie. Jestem bardzo zadowolona i mega zmotywowana do ciężkiej pracy – powiedziała nowa zawodniczka Team Baiters, Karolina “oksy” Ratajczak.

Aktualny skład Team Baiters:

  • Hania “Haniaa” Pudlis
  • Taida “Grumpy” Jasek
  • Sara “Kicia” Zaguła
  • Karolina ”oksy” Ratajczak