Respawn.pl

Strona główna » Team BEASTS – kolejna nadzieja brytyjskiej sceny

Team BEASTS – kolejna nadzieja brytyjskiej sceny

Autor: Sergiusz Lelakowski

Brytyjczycy od dłuższego czasu nie mogą stworzyć drużyny, która byłaby w stanie walczyć na międzynarodowych turniejach i zdobywać trofea. Ostatnim takim przypadkiem był zespół EZSkins, a teraz Team BEASTS ma zamiar wprowadzić grę w tamtym regionie na jeszcze wyższy poziom.

Siła, którą stanowili brytyjscy gracze w Counter-Strike: Source niestety nie przełożyła się na ich wyniki w nowej odsłonie gry. Żadna z wyspiarskich drużyn nie jest zaliczana chociażby do grona 20. najlepszych zespołów na świecie. Team BEASTS składa się z doświadczonych graczy, którzy wcześniej nabywali umiejętności m.in. w Team Infused oraz fm-eSports. Za ich plecami będzie stał Neil “NeiL_M” Murphy – menadżer oraz trener ze sporym bagażem doświadczeń. W poprzednim roku współpracował m.in. z organizacją Team Orbit.

Lider zespołu, Neil “nEiLZiNHo” Finlay wypowiedział się na temat nowo powstałej drużyny i ich celów na najbliższą przyszłość:

Postanowiłem założyć drużynę z zawodnikami, z którymi już wcześniej odnosiłem sukcesy, czyli Whindanski, ZED i s0m. Do naszej czwórki dodaliśmy również mole, który razem z EZSkins wystąpił na DH Open. Mamy zamiar rywalizować w CEVO Main, UK ESL Pro Series i praktycznie każdym europejskim turnieju, który się pojawi.

Zawodnik ma również nadzieję, że ludzie ponownie zaczną wspierać brytyjską scenę, na której m.in. fm-eSports osiąga bardzo obiecujące wyniki.

Skład Team BEASTS:

  • [flag gb]Neil “nEiLZiNHo” Finlay[/flag]
  • [flag gb]Josh “mole” Rowley[/flag]
  • [flag gb]George “ZED” Bear[/flag]
  • [flag gb]Phil “Whindanski Nicholas[/flag]
  • [flag gb]Somprasert “s0m” Haddow[/flag]
  • [flag ie]Neil “NeiL_M” Murphy (trener)[/flag]

Aktualnie reprezentanci Team BEASTS poszukują organizacji, która chciałaby ich wspierać. Wszelkie propozycje możecie kierować na adres e-mailowy menadżera drużyny: neil20002@gmail.com.