Team Kinguin zajmuje drugie miejsce w ESEA MDL 28 Season Europe

Autor: Michał Maćkowski

Niestety Team Kinguin zajmuje drugie miejsce w dwudziestym ósmym sezonie ESEA MDL. W finale lepsi od polskich zawodników okazali się gracze 3DMAX.

Obydwie mapy były bardzo wyrównane, jednak nie udało się ani jednej wygrać. Spotkanie rozpoczęło się na Cache’u gdzie po pierwszej połowie zawodnicy Team Kinguin musieli odrabiać trzy punktową stratę. Niestety 3DMAX wygrało rundę pistoletową i druga połowa również nie ułożyła się dla polskich zawodników, którzy przegrali 13:16.

Na Mirage w pierwszej połowie Team Kinguin zdemolowało rywala, wygrywając 12:3. Jednak po zmianie stron ekipa Wiktora “Taza” Wojtasa pozwoliła wrócić przeciwnikom do gry, co spowodowało dogrywkę, w której niestety lepszą drużyną okazało się 3DMAX. “Pingwiny” za drugie miejsce w ESEA MDL Seaon 28 zapewniło sobie grę w następnym sezonie oraz 9,250$.

Team Kinguin vs 3DMAX – 2:0

• Cache – 13:16
  • Mirage – 19:16