Respawn.pl

Team Liquid potwierdza transfer Skullza!

Autor: Maks Bartosik

Kolejne transfery stają się faktem! Tym razem mowa o Team Liquid, które ogłosiło zakontraktowanie jednej z brazylijskich gwiazd CS2!

O zmianach w Team Liquid trochę się mówiło przez ostatnie tygodnie. Nic dziwnego, że do nich doszło, skoro zbudowany latem team nie za bardzo wypalił. Tym razem włodarze organizacji postanowili wrócić do korzeni i zbudować skład z zawodników z obu Ameryk i Yekindara.

Zgodnie z treścią kilku leaków, które na przestrzeni ostatniego miesiąca pojawiały się w kuluarach, jednym z nowych zawodników Team Liquid miał zostać Skullz. 21-letni Brazylijczyk przedtem występował w paIN Gaming i był jedną z wyróżniających się postaci brazylijskiej formacji. Na tyle wyróżniających, że Liquid faktycznie postanowiło po niego sięgnąć i wczoraj ogłosiło zakontraktowanie Skullza.

To dopiero początek transferów Liquid!

Po dołączeniu Skullza do Liquid, w składzie holenderskiej organizacji pozostały jeszcze dwa wolne miejsca. Jedno z nich najprawdopodobniej zajmie Twistzz, który dopiero co rozstał się z FaZe i to właśnie Team Liquid ma być jego nowym-starym domem.

Obecnie w składzie Team Liquid znajduje się trzech graczy:

Canada Keith “⁠NAF⁠ Markovic
Latvia Mareks “⁠YEKINDAR⁠ Gaļinskis
Brazil Felipe “⁠skullz⁠ Medeiros