Respawn.pl

Team Pashy bez szans przeciwko KennyS i Hadesowi w showmatchu Gamers8!

Autor: Maks Bartosik

Wczoraj rozgrywany był nie tylko wielki finał Gamers8, ale też specjalny showmatch, w którym udział wziął Jarosław “Pasha” Jarząbkowski. Z kim zmierzyła się ekipa Jarka i jaki był wynik?

Hades z nożem i kosą na pasha. Showmatch na Gamers8 za nami!

Pasha podczas Gamers8 na brak roboty nie mógł narzekać. Jarek był jednym z ambasadorów turnieju i przypadła mu także rola wniesienia trofeum na scenę. Jakby tego było mało, Pasha otrzymał również od organizatorów szansę wystąpienia w showmatchu, rozgrywanym już w CS2. Jarek był kapitanem swojej drużyny, w której znaleźli się Twistzz, BOROS, Fallen i Sjuush.

Naprzeciwko nich stanęła ekipa KennySa, w której mogliśmy zobaczyć Quikerta, ropza, Kscerato oraz Hadesa. Mecz rozgrywany był w CS2 na nowym Overpassie. Lepsi ostatecznie okazali się zawodnicy wybrani przez legendę francuskiej sceny, którzy wygrali 16:5. Mimo dosyć jednoznacznej przewagi, w spotkaniu nie zabrakło ciekawych akcji. Jedną z nich popisał się Hades, który zanożował Pashę, a chwilę później KennyS przypomniał sobie swoje najlepsze czasy i zanotował Ace’a!