Respawn.pl

Strona główna » Team WRTP dołącza do organizacji Team Secret

Team WRTP dołącza do organizacji Team Secret

Autor: Sergiusz Lelakowski

Żeńska drużyna Team WRTP która wygrała kilka tygodni temu Intel Challenge Katowice 2016 pozyskała nowy dom. Team Secret, organizacja znana głównie ze swojej dywizji DOTA, zdecydowała się przyjąć pod swoje skrzydła utalentowane zawodniczki.

Team WRTP mimo, że składa z bardzo doświadczonych i utytułowanych zawodniczek które między innymi wygrały także zeszłoroczny Intel Challange, nie posiadały stałego wsparcia i organizacji. 10 marca Zainab “zAAz” Turkie, która jest kapitanem drużyny, umieściła na twitterze post w którym ogłosiła iż poszukują wsparcia na wyjazd na Copenhagen Games.

zaazJak się okazuje 42 retweety wystarczyły bu znaleźć odpowiedniego sponsora. Dziś około godziny 20:00 dyrektor Team Secret, Kemal “I am Kemal” Sadikoglu, poinformował o przyjęciu dziewczyn do zespołu.

W Kopenhadze Team Secret weźmie udział w otwartych, lanowych kwalifikacjach. Do głównego turnieju bezpośrednie zaproszenia uzyskało 8 zespołów a kolejne 8 zostanie wyłonione właśnie w ramach wspomnianych eliminacji. Impreza startuje już 23 marca.

Skład Team Secret female:

  • Julia “juliano” Kiran
  • Ksenia “vilga” Kluenkova
  • Nikolett “nylon” Keszeli
  • Michaela “mimimicheater” Lintrup
  • Zainab “zAAz” Turkie