Respawn.pl

Temat transferu ucięty. Reiko zostaje w HONORIS na dłużej

Autor: Aleksander Kurcoń
Honoris, reiko

Chociaż w ostatnim czasie doświadczyliśmy kilku zmian w HONORIS, tak jednego możemy być pewni – Kamil “reiko” Cegiełko pozostaje w zespole na dłużej. Gracz podpisał nowy kontrakt.

Koniec ze spekulacjami i powiązaniem z nowym składem AGO. Reiko przedłużył kontrakt z HONORIS i będzie związany z organizacją przynajmniej do 2023 roku. 22-latek niemal całą swoją profesjonalną karierę spędził w tym klubie. Przypomnijmy, że dołączył on do zespołu w maju 2020 roku i od tamtej pory statystycznie jest jej najlepszym zawodnikiem.

Wiktor “TaZ” Wojtas nie ukrywa radości z zatrzymania u siebie utalentowanego gracza. –  Cieszymy się bardzo, iż Kamil zadecydował o pozostaniu w drużynie, w której jego profesjonalna kariera nabrała tempa. Sporo rozmawialiśmy o wizji rozwoju projektu, ale także i wyzwaniach, jakie przed nami czekają i szybko stało się jasne, że dla reiko niezmiernie ważna była koncepcja, którą razem z NEO planujemy wdrożyć w HONORIS. Nasze cele są niezmienne: chcemy wygrywać tak często, jak to tylko możliwe i jestem przekonany, że obecność Kamila w HONORIS pomoże nam wspólnie spełnić oczekiwania zarówno nasze, jak i kibiców – skomentował Wojtas.

CZYTAJ TAKŻE: Czy electronic słyszał Twistzza? Mamy nagranie z najważniejszego momentu finału IEM Cologne 2022

Z oficjalnego komunikatu możemy się także dowiedzieć, że organizacja znajduje się w okresie przejściowym. Zespół czeka faza przebudowy, by jak najlepiej przygotować się do nadchodzących, jesiennych rozgrywek. Jak wiadomo okres wakacyjny w CS:GO to czas odpoczynku dla wielu esportowców. HONORIS nie jest w tym wypadku wyjątkiem.

Na koniec sam reiko wypowiedział się na temat umowy. – Sporo było rozmów odnośnie drogi jaką HONORIS zamierza iść w kolejnych sezonach. Bardzo mnie przekonuje plan TaZa i NEO w zakresie zarówno zespołu jak i ogólnego rozwijania HONORIS jako organizacji – zdradził zawodnik.