Respawn.pl

Tempo Storm traci trenera

Autor: Sergiusz Lelakowski

Luiz “peacemaker” Tadeu ogłosił, że opuszcza swoją ekipę, którą tak mocno usprawnił, czyli Tempo Storm. Był on coachem zespołu przez ostatnie pół roku.

Ze skutkiem natychmiastowym peacemaker opuszcza zespół Tempo Storm. Pracował z nimi już wtedy, kiedy występowali jako część Games Academy. Ciężko określić słowami to, jak Tadeu wpłynął na ich grę. Poprowadził drużynę do zwycięstwa na Gfinity CEVO Pro League Season 9, a także aż do finału Dreamhack Austin 2016, gdzie przegrali w bratobójczej walce z Luminosity. Śmiało można powiedzieć, że poprowadził ich na szczyt amerykańskiej sceny CS:GO, czyniąc ich naprawdę groźnymi oponentami.

Pełne oświadczenie Luiza przeczytać możecie na jego fejsbuku, w tym miejscu. W skrócie, peacemaker napisał:

“Po przybyciu do USA naszym głównym celem było zakwalifikowanie się do ESL Pro League. Cel, który, przy dobrych wiatrach, zostanie spełniony w ten weekend.
Po jakimś czasie zorientowałem się, że w moich rękach leży los jednej z najlepszych drużyn na świecie, której byłem częścią. Po okresie spędzonym z drużyną zgodziliśmy się wspólnie, że będzie najlepiej dla mnie i dla reszty, jeśli odejdę. 

Naprawdę szanuję tych gości, i na ten moment mogę powiedzieć, że jesteśmy zwycięzcami, to, że Tempo Storm ma solidną drużynę i świetlaną przyszłość.” – opowiada peacemaker.

W ten weekend Tempo Storm zagra w ESEA Premier Finals, gdzie powalczą o wejście do ESL Pro League na następny sezon.
Aktualny skład zespołu przedstawia się następująco:

[flag br]Henrique “hen1” Teles[/flag][flag br]Lucas “lucas” Teles[/flag][flag br]Ricardo “boltz” Prass[/flag][flag br]Joao “felps” Vasconcellos[/flag][flag br]Gustavo “SHOOWTiME” Gonçalves[/flag]