Respawn.pl

Ten boost na Vertigo może zmienić rundę – wszystko za sprawą rusztowania na respie TT

Autor: Michał Maćkowski
Vertigo

Niedokończony wieżowiec, czyli Vertigo wciąż zaskakuje graczy. Tym razem cały zespół wykonał boost przy spawnie terrorystów, który może odmienić rundę już na samym starcie. 

Vertigo to mapa, na której nie brakuje wielu wystających elementów i pikseli, które możemy wykorzystać do przewagi. Co chwilę gracze znajdują na niedokończonym wieżowcu miejsca, w których mogą wykonać ciekawą podsadzkę i zabić rywala już na starcie.

Boost przy spawnie terrorystów – Vertigo znowu zaskakuje

Jeżeli jesteście fanami niedokończonego wciąż wieżowca w CS:GO, który na pewno nadal skrywa wiele tajemnic, to nowy boost może pomóc Wam w wygraniu rundy. Gracze znaleźli bowiem możliwość podsadzenia się na rusztowaniu od windy przy spawnie terrorystów, dzięki czemu widzą sprawdzających rampę zawodników broniących.

Do wykonania boosta potrzeba całego zespołu, jednak tylko jeden gracz pozostaje po chwili wolnym strzelcem i może odejść nieco od swoich kolegów. Trójka graczy musi utrzymywać jednego z zawodników, najlepiej snajpera, aby ten mógł widzieć, co się dzieje niedaleko worków z cementem.

Dla antyterrorystów nowy boost to spory problem

Tak naprawdę nie raz widzimy w meczu na Vertigo, że strona broniąca walczy o przejęcie głęboko rampy przy użyciu granatu dymnego, ale także snajperki. To właśnie snajper ma za zadanie przykryć rampę i ewentualne zabić wskakującego terrorystę na drewno za dużą skrzynią.