Respawn.pl

Testy w AGO zakończone

Autor: Michał Maćkowski
ago

AGO postanowiło ogłosić, że testy do ich nowego składu CS:GO, a już niedługo Counter-Strike 2 zostały zakończone. To jednak organizacja jeszcze nie podała nazwisk. 

AGO wybrało nowy skład CS:GO

Początkiem wakacji AGO Esports dołączyło do wakacyjnej karuzeli transferowej, żegnając cały dotychczasowy swój skład. Polską organizację do tamtego momentu reprezentowali gracze znani bardziej pod nazwą los kogutos. To jednak po pożegnaniu kogutów, jastrzębie nie ogłosiły żadnych nowych nabytków, nawet do teraz.

Teraz sytuacja zaczyna nabierać zdecydowanego rozpędu, bowiem trener Mikołaj “miNirox” Michałków wraz Arek Madeński, wiceprezes organizacji ogłosili za pośrednictwem mediów społecznościowych, że nowi zawodnicy zostali wybrani. To jednak organizacja nie podała jeszcze dokładnych nazwisk.

Jak powiedział Mikołaj, trener drużyny, zawodnicy zostali wybrani i pozostały jeszcze do zakończenia całego procesu, kwestie formalne. Mowa tutaj z pewnością o umowach i warunkach finansowych. Wiceprezes organizacji dodał także, że nowy skład w akcji będzie można ujrzeć najprawdopodobniej za około trzy tygodnie i będą to zawodnicy z czterech krajów, którzy także zjadą się na bootcamp do Warszawy. Tak jak organizacja nieco zapowiadała, tym razem padła decyzja, aby zainwestować w drużynę międzynarodową.