Respawn.pl

Thanos powróci do Fortnite?

Autor: Marcin Skrętkowicz
Thanos

Tryb z Rękawicą Nieskończoności z Thanosem to jeden z najlepszych trybów, które ukazały się w Fortnite Battle Royale. Na ten moment informacje nie są potwierdzone, jednak ludzie odnaleźli nowe komunikaty do gry, odwołujące się do Thanosa.

Pierwszy gracz, który założy Rękawicę, zmieni się w Thanosa i zyska jego moc. Aby pokonać Thanosa, będziecie potrzebować porządnej siły ognia. W tym trybie pojawią się wyłącznie bronie rzadkie, epickie i legendarne – tak przynajmniej było rok temu podczas specjalnego wydarzenia w grze. Warto też wspomnieć, że współpraca pomiędzy Epic Games i Marvel Studios rozpoczęła się poprzez niewinną rozmowę telefoniczną po której nastąpiła ścisła współpraca.

Dlaczego wielce prawdopodobne, że i w tym roku zobaczymy ten tryb?

Po pierwsze rok temu tryb ten cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród graczy oraz był to bardzo dobry ruch marketingowy ze strony Marvela. Dlaczego, nie spróbują po raz kolejny złączyć siły? Po drugie dataminerzy odnaleźli w plikach bardzo ciekawy wpis: “[PlayerName} yielded to the <Sarcasm> POWER of Thanos ({Killer})” co najprawdopodobniej potwierdza istnienie trybu. Mimo wszystko tryb nie będzie 1:1 jak w zeszłym roku. Prawda jest taka, że całość może nabrać nieco innego kształtu ze względu na to, co pokaże nam Marvel w kinach podczas premiery Avengers: Endgame.

Epic Games nie zapodziało tego trybu oficjalnie, jednak wielce prawdopodobne, że możemy spodziewać się go w grze w tygodniu 17, czyli w okolicach 25 kwietnia (wtedy też jest premiera nowego filmu Marvela).