Respawn.pl

Strona główna » The Gaming Paradise – nowy festiwal e-sportowy

The Gaming Paradise – nowy festiwal e-sportowy

Autor: Sergiusz Lelakowski

Nowy festiwal e-sportowy, noszący nazwę The Gaming Paradise został ogłoszony, wraz z turniejem Counter-Strike: Global Offensive, którego pula nagród wyniesie 50,000$.

The Gaming Paradise będzie miało miejsce w pięknej, malowniczej miejscowości Portorož, znajdującej się na krótkim odcinku słoweńskiego wybrzeża, tak więc zawodnicy od 6-13 września, poza walką o pierwsze miejsce podium, będą mogli również się zrelaksować.

Poza Counter-Strike: Global Offensive, również w turnieju Doty 2 odnotowano tak wysoką stawkę, a poza tym organizatorzy pomyśleli również o gościach, dla których przygotowane będzie pięć turniejów, a w każdym z nich do wygrania 10,000$.

portoroz-tomi-

Jest to chyba jedyny taki event e-sportowy, który można śmiało nazwać festiwalem, ponieważ poza emocjami jakie niosą ze sobą same rozgrywki z udziałem najlepszych graczy na świecie, odwiedzający będą mogli wypocić się na koncertach, zintegrować na imprezach oraz przetestować najnowsze produkcje w ramach wystawy gier.

Szczegółowe informacje, dotyczące m.in. zaproszonych zespołów pojawią się już wkrótce. Na chwilę obecną wiemy jedynie że cena biletów rozpoczyna się od 770 zł, a kończy na ok. 2170 zł. Więcej informacji znajdziecie na stronie niniejszego festiwalu.

Źródło: hltv.org