Respawn.pl

The Sims rozpoczęło współpracę z luksusowym włoskim domem mody MOSCHINO!

Autor: Marcin Skrętkowicz

Moschino wspólnie z Electronic Arts, ogłosiły, że Jeremy Scott poprowadzi doroczną imprezę Palm Springs Desert Party razem z The Sims, by świętować premierę nowej kolekcji kapsułowej.

Czerpiąca inspirację z popularnej serii gier kolekcja ubrań i akcesoriów, obejmująca ubrania Moschino w pikselowych wersjach, a także limitowaną edycję ośmiu ubrań Moschino x The Sims, będzie dostępna w butikach Moschino na całym świecie oraz na Moschino.com już 14 kwietnia. Współpraca The Sims z Moschino jest ekscytująca dla fanów obu marek, ponieważ łączy dwóch liderów rynku znanych z pochwały indywidualności. Kolekcja kapsułowa wykorzysta kultowe motywy z The Sims, tworząc je na nowo jako ubrania i akcesoria Moschino, takie jak strój kąpielowy w Plumboby, obudowa na telefon z Króliczkiem Lodówkowym oraz t-shirt z lamorożcem. Te specjalne produkty podkreślają wolność w wyrażaniu siebie i kreatywność, z którymi kojarzone są zarówno Moschino, jak i seria The Sims. Jedno z ubrań z kolekcji kapsułowej, bluza z Króliczkiem Lodówkowym, po imprezie pojawi się we wszystkich obecnych tytułach The Sims (The Sims 4, The Sims Mobile oraz The Sims FreePlay), a kolejne związane z grą aktualizacje zostaną przedstawione w późniejszym okresie tego roku.

Podoba mi się koncepcja tworzenia, projektowania i powoływania do życia świata wyjątkowych osobowości znana z uniwersum The Sims – powiedział Jeremy Scott, dyrektor kreatywny Moschino. Ta idea oddaje to, co staram się osiągnąć każdą z kolekcji Moschino, tworząc fantastyczny świat pełen niesamowitych historii i postaci.

Celebrując blisko 20 lat nieskończonych możliwości pogrywania z życiem, The Sims dało graczom możliwość wyrażania siebie poprzez gry wideo w sposób, który jest dla nich samych najbardziej autentyczny. Dzięki wyjątkowym Simom, których tworzą, gracze kontrolują wszystko od fryzur i strojów Simów, po ich domy, hobby i aspiracje zawodowe. Gra The Sims 4 jest dostępna na komputerach PC poprzez platformę Origin, a także na konsolach PlayStation4 oraz Xbox One. Dostępne są także darmowe gry mobilne The Sims Mobile oraz The Sims FreePlay – na platformach iOS i Android.