Respawn.pl

Thorin: Mogę ujawnić wiele rzeczy o TaZie

Autor: Maks Bartosik

Dzień przerwy od Majora i już robi się ciekawie na scenie CS:GO! Znany z kontrowersji Thorin tym razem postanowił postraszyć TaZa ujawnieniem zakulisowych informacji o polskiej legendzie!

Miesiąc bez kontrowersji z udziałem Thorina byłby stracony. Brytyjski dziennikarz w swoim życiorysie ma już nie jedną dramę, którą sam sprowokował. Wszystko wskazuje na to, że 40-latek ponownie zamierza zrobić szum wokół swojej postaci, a to wszystko z wykorzystaniem TaZa.

Dzisiaj na Twitterze Thorin opublikował wpis, w którym ostrzega TaZa, że wie bardzo dużo o jego karierze i jego byłych zespołach. Dodał również, że jeśli TaZ jeszcze raz stwierdzi, że Thorin nie ma o nim żadnej wiedzy, to otworzy mu furtkę do ujawnienia zakulisowych informacji o Polaku!

Jednak na tym Brytyjczyk nie skończył. W kolejnym tweecie zaproponował “egoistycznym” gwiazdom i legendom sceny CS:GO, by traktowały go jak legendę branży, to wtedy on będzie ich traktował tak samo. Inaczej będą mogli przegrać z nim w dramie.

Relacje między oboma Panami są napięte już nie od dziś. Przykładowo w kwietniu Thorin wrzucił prowokacyjny wpis, w którym dosyć ostro odniósł się do zakończenia kariery przez TaZa.