Respawn.pl

Thunderflash kończy współpracę z ewrzynem i spółką!

Autor: Maks Bartosik
Thunderflash

Kolejna polska organizacja pozostała bez składu CS:GO. Do AGO, Permitty czy Anonymo dołączyło Thunderflash, które zakończyło współpracę z dywizją CS:GO.

Ostatni skład Thunderflash współpracował z organizacją od początku 2023 roku, gdy zespół wzmocnili Jan “cej0t” Dyl  i Igor “ewrzyn” Olszewski, a w późniejszym okresie także były zawodnik AGO – Miłosz “sh3nanigan” Klimczak. Polska formacja przez chwilę była szóstą siłą naszego kraju w rankingu HLTV, a niedawno triumfowała w rozgrywkach LeoGaming Cup. Polacy dzielnie walczyli również w kwalifikacjach do turnieju RMR, ale zabrakło im niewiele by awansować do zamkniętej tury.

Niespodziewanie we wtorek organizacja ogłosiła, że rozstaje się ze swoją drużyną. Jak możemy przeczytać w krótkim komunikacie w mediach społecznościowych, organizacja dziękuje graczom za wspólnie spędzone miesiące i życzy im powodzenia w przyszłości.

Odejście z organizacji skomentował m.in. Ewrzyn, który w krótkich słowach podziękował Thunderflash za współpracę. Były już gracz TF poinformował także, że wkrótce poznamy więcej informacji o przyszłości polskiego składu.

Skład ex-Thunderflash prezentuje się następująco:

  • Paweł “pawkoem” Mitura
  • Michał “Mride” Idzikowski
  • Jan “cej0t” Dyl
  • Igor “ewrzyn” Olszewski
  • Miłosz “sh3nanigan” Klimczak