Respawn.pl

Thunderflash ogłasza nowy skład CS:GO!

Autor: Maks Bartosik
Thunderflash

Trochę to trwało, ale w końcu Thunderflash ogłosiło swój nowy skład sekcji CS:GO. Znalazł się w nim m.in. były zawodnik Anonymo!

Thunderflash pozostawało bez składu od połowy kwietnia, gdy organizacja podjęła decyzję o zakończeniu współpracy z poprzednimi reprezentantami. Powodem rozstania był słaby występ w I splicie Polskiej Ligi Esportowej, w którym TF zajęło 7-8 miejsce.

Od kilkunastu dni pojawiały się pierwsze poszlaki, jakoby Thunderflash znalazło nową piątkę, która będzie reprezentować ich barwy. Jako TF występowali bowiem byli zawodnicy ESCA Gaming, którzy wywalczyli nawet awans do kolejnej edycji ESL Mistrzostw Polski. Jak się okazało, zostaną oni w organizacji na dłużej.

Organizacja poinformowała, że wspomniana piątka będzie na stałe reprezentować jej barwy. Oznacza to, że do organizacji po dwóch latach powraca aż trzech zawodników – Kamil “Klameczka” Mętel, Wojciech “bajmi” Strzelczyk oraz Mateusz “ex1st” Witman. Ostatnie dwa elementy nowej układanki Thunderflash to Nikodem “Majster” Gulmantowicz oraz były zawodnik Anonymo – Alan “Flayy” Krupa.

Swój powrót do organizacji skomentował kapitan zespołu, Kamil “Klameczka” Mętel. Były gracz ESCA przyznał, że cieszy się z ponownego występowania dla TF, bo “czuć tutaj niesamowity profesjonalizm”.

Nowy skład Thunderflash walczy obecnie w rozgrywkach ESL Mistrzostw Polski. Flayy i spółka wczoraj przegrali 0:2 z Illuminar Gaming i spadli do drabinki przegranych w grupie A, gdzie dziś podejmą Anonymo.