Respawn.pl

TimTheTatman zasila struktury compLexity Gaming!

Autor: Marcin Kapusta

Timothy “TimTheTatman” John Betar, czyli jeden z największych streamerów na świecie, zasilił struktury renomowanej organizacji compLexity Gaming!

TimTheTatman działa w branży gamingowej od ponad 10 lat. Na swoich wszystkich mediach społecznościowych zgromadził ponad 18 milionów obserwujących, z czego na samym Twitchu aż siedem milionów. Z kolei wczoraj umocnił swoją pozycję w branży, wszak związał się z renomowanym compLexity Gaming. W północnoamerykańskiej organizacji, która jest częścią spółki GameSquare, będzie działał m.in. na rzecz zwiększenia popularności sprzedaży produktów. Ponadto obie strony mają zamiar stworzyć limitowaną kolekcję towarów, która ma symbolizować zwycięską historię compLexity.

Dołączenie do zespołu compLexity jest niesamowitym przeżyciem. Śledzę poczynania compLexity od dłuższego czasu i jestem pod wrażeniem ich zaangażowania w zdobywanie trofeów, a także lojalności fanów tej marki. Zwiedziłem już siedzibę organizacji we Frisco i bez problemu mogę stwierdzić, że żadna siedziba/żaden obiekt nie może się do niej zbliżyć. Kiedy compLexity i GameSquare zaproponowali mi współprace, zgodziłem się niemal od razu. Jason Lake stworzył niesamowity zespół w compLexity, a Justin Kenna buduje coś wyjątkowego w GameSquare. Jestem podekscytowany, że mogę zacząć działać.” – przyznał TimTheTatman.

TimTheTatman jest jedną z najpopularniejszych osobowości w esporcie. Współpraca z nim jest naprawdę ekscytująca, ponieważ budujemy esportowe imperium, rozpoznawalne na cały świat. Jest on niezwykle utalentowany i natychmiastowo zyskuje wiarygodność wśród fanów i marek. Z ponad 18 milionami fanów, TimTheTatman od razu wzmocnił popularność compLexity.” – powiedział CEO spółki GameSquare, Justin Kenna.

TimTheTatman jest ikoną streamingu i będzie nieocenionym elementem naszej rodziny. Dążymy bowiem do rozszerzenia naszych działań w zakresie treści. Ponieważ tradycyjne sporty, gaming i rozrywka nadal się zbiegają, nasza współpraca z Timem obejmie najlepsze elementy w tym zakresie, aby fani mogli się nimi cieszyć.” – oznajmił założyciel compLexity Gaming, Jason Lake.