Respawn.pl

Titan rezygnuje z udziału w Gfinity Spring Masters

Autor: Sergiusz Lelakowski

Zaledwie kilka godzin temu zarząd organizacji Titan opublikował oświadczenie, dotyczące rezygnacji dywizji Counter-Strike: Global Offensive z udziału w Gfinity Spring Masters.

W najbliższy weekend, w stolicy Wielkiej Brytanii odbędzie się turniej organizowany przez Gfinity. Na liście zaproszonych zespołów znalazła się europejska czołówka, w tym francuska formacja. Niestety zespół nie pojawi się w Londynie, ponieważ jeden z zawodników – Kevin “Ex6TenZ” Droolans ucierpiał, z powodu utraty bliskiej mu osoby. Członkowie Titan łączą się w bólu z Belgiem oraz jego rodziną i kierują prośbę względem fanów, aby uszanować ich decyzję i powstrzymać się od zbędnych spekulacji.oswa

Jest to zdecydowanie zaskakująca wiadomość, oczywiście w kontekście pejoratywnym, dlatego też cała nasza redakcja kieruje w stronę Kevina najgłębsze kondolencje i wyrazy współczucia.

__________________________________________________________________________________________________

AKTUALIZACJA

22:30 – Administrator Gfinity, Robert Jonasson, ogłosił na twitterze, że jutro o 9:00 zostanie ogłoszona drużyna która zastąpi Titan na turnieju.