Respawn.pl

To koniec ORDER. Organizacja rozstaje się ze składem

Autor: Aleksander Kurcoń

Australijska organizacja ogłosiła zakończenie współpracy z dotychczasowym składem CS:GO. Tym samym cała szóstka Australijczyków została wolnymi agentami.

Drużyna ORDER właśnie się rozpadła. Organizacja podziękowała graczom za współpracę, a ci dodatkowo zrobili to między sobą. Co ciekawe sama organizacja na razie nie wie, czy będzie poszukiwała nowego składu. Tym samym dywizja CS:GO w tym klubie stoi pod znakiem zapytania.

Z kolei zawodnicy nie rozstają się tylko z pracodawcą, ale również najprawdopodobniej ze sobą nawzajem. Czasami bowiem zdarza się tak, że gracze mimo utraty kontraktów poszukują nowych wyzwań wspólnie. Tym razem jest inaczej i każdy zamierza pójść swoją drogą. Cała szóstka – wraz z trenerem – ogłosiła, że zamierza rozważyć potencjalne ścieżki kariery. Zapewne najlepszą byłaby wyprowadzka do Europy, pytanie czy któryś z graczy jest na to gotowy.

ORDER rywalizowało głównie na scenie lokalnej, ale mimo to wystąpiło na takich turniejach jak ESL Pro League Season 15 Conference czy ESL Challenger February 2022. Najwyżej w rankingu pojawili się na 54. lokacie.

Były skład ORDER:

  • mini flag icon of Australia Karlo “⁠USTILO⁠” Pivac
  • mini flag icon of Australia Matthew “⁠Valiance⁠” Hartrick
  • mini flag icon of Australia Declan “⁠Vexite⁠” Portelli
  • mini flag icon of Australia Jireh “⁠J1rah⁠” Youakim
  • mini flag icon of Australia Tyler “⁠tucks⁠” Reilly
  • mini flag icon of Australia Kobi “⁠xertz⁠” Wallis (trener)