Respawn.pl

TOP 5 najlepszych myszek do CS:GO do 100 złotych

Autor: Michał Maćkowski
top 5 myszek cs:go

Zobacz, jakie są najlepsze myszki do CS:GO do 100 złotych. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy zestawienie TOP 5 myszek w tej kwocie. Dzięki temu będziesz mógł bez problemu rywalizować w esportowych tytułach (a także w każdej innej grze)!

Genesis Krypton 555

Myszka gamingowa do CS:GO nie musi być droga, żeby była dobra. Genesis Krypton 555 potwierdza to i otwiera nasze zestawienie TOP 5 najlepszych myszek do 100 złotych. Tani gryzoń od Genesis charakteryzuje się solidnymi przełącznikami, które wytrzymają długi czas. Do tego Krypton 555 został wyposażony w sensor optyczny Pixart PAW3333 z maksymalną prędkością śledzenia na poziomie 300 ips.

Model Krypton 555 jest świetną myszką do CS:GO ze względu na inne parametry techniczne. Maksymalna czułość to 8000 DPI, może być regulowana w czterech stopniach przy minimalnej wartości 200 DPI. To wystarczający wynik do FPS, nawet tak wymagającego jak Counter Strike.

Ta najlepsza myszka do CS:GO do 100 złotych ma także podświetlenie RGB, zmieniające się i odpowiednio dopasowane oraz aż siedem przycisków do zaprogramowania w grze (nada się np. także do World of Warcraft). Zdecydowanie warto rozważyć taki zakup, jeżeli chce się dobrze bawić w Counter Strike’u.

genesis-krypton-550-top-myszka-do-100pln

źródło: Genesis

Logitech G102 LIGHTSYNC

Logitech G102 LIGHTSYNC zdobywa drugie miejsce w naszym zestawieniu najlepszych, gamingowych myszek do 100 złotych. Ta mysz od znanej firmy cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników, głównie dzięki swojej precyzyjności. Wielką rolę w tym odgrywa regulowana czułość, która mieści się w przedziale od 2000 do 8000 dpi, umożliwiając dostosowanie jej do osobistych potrzeb. 

Dodatkowo sprzęt dysponuje sześcioma przyciskami rozmieszczonymi w sposób naturalny i intuicyjny, które również można dostosować do indywidualnych wymagań. Inną możliwość personalizacji stanowi podświetlenie RGB, oferujące wybór spośród 16,8 milionów kolorów. Jest ono subtelne – podkreśla przeznaczenie myszki, nie rzucając się jednak w oczy. 

Do konfiguracji służy oprogramowanie Logitech G HUB, pozwalające zarządzać wszystkimi urządzeniami od tego szwajcarskiego producenta. Wśród powodów, dla których Logitech G102 LIGHTSYNC została uznana za drugą, najlepszą myszkę gamingową do 100 zł, jest jej ergonomia i lekkość, ułatwiające wygodne korzystanie nawet podczas długich sesji gier.

Trust GXT 108 RAVA

Trust GXT 108 RAVA to ceniony model myszy gamingowej poniżej 100 zł, który zdobył trzecią lokatę w naszym rankingu. Pomimo swojego typowo gamingowego sznytu, jest popularny nie tylko wśród graczy, ale także wśród użytkowników ceniących precyzję i komfort. Warto zaznaczyć, że jest to urządzenie przewodowe, które można podpiąć do starszych konsol, takich jak PS4 czy Xbox One.

Ta myszka gamingowa Trust GXT 108 RAVA jest skutecznym narzędziem w różnego rodzaju grach, zarówno strzelankach, jak i grach strategicznych. Dzięki specjalnemu przyciskowi, użytkownik może łatwo przełączać się między 4 ustawieniami dpi: 600, 1200, 1600 i 2000. W zestawie znajduje się 6 przycisków, w tym przyciski boczne, które są użyteczne nie tylko podczas gier, ale także w normalnym użytkowaniu. Myszka oferuje częstotliwość raportowania na poziomie 125 Hz.

Mimo że jest to myszka gamingowa za mniej niż 100 zł, Trust GXT 108 RAVA nie rezygnuje z estetyki i oferuje wielokolorowe podświetlenie, choć niestety bez możliwości personalizacji. Ergonomia urządzenia jest doskonała – myszka wygodnie leży w dłoni, a pokrycie gumą na górze poprawia celność i kontrolę.

top-myszka-do-100-pln-gxt-108-rava

źródło: Trust.com

Corsair Katar Pro

Corsair Katar Pro uplasował się tuż za TOP 3 najlepszych myszek gamingowych do 100 złotych. Ten niewielki i lekki model charakteryzuje się imponującą czułością do 12 400 dpi, którą oczywiście można dostosować do indywidualnych potrzeb. Są dostępne trzy standardowe opcje, między którymi można łatwo przełączać w czasie gry lub skorzystać z oprogramowania Corsair iCUE do regulacji w zakresie od 200 do 12 400 dpi. Corsair iCUE umożliwia także, między innymi, konfigurację makr i programowanie 6 przycisków. 

Corsair Katar Pro, będący urządzeniem przeznaczonym przede wszystkim dla graczy, posiada też subtelne podświetlenie RGB, skupione jedynie wokół kółka do przewijania, co powinno przypaść do gustu osobom, które nie cenią sobie zbyt intensywnie świecących urządzeń. 

To świetna myszka dla graczy w cenie do 100 zł, zwłaszcza dzięki jej lekkości, kompaktowości i wygodnemu dopasowaniu do dłoni. Można z nią natychmiast zanurzyć się w świat wirtualnych bitew po jej podłączeniu do komputera.

SteelSeries Prime Mini

Podsumowując nasz przegląd myszy do gier za mniej niż 100 zł, na koniec zestawienia TOP5 mamy SteelSeries Prime Mini. Myszka została stworzona z myślą o twoim sukcesie w grach. Posiada precyzyjny czujnik, nowoczesny wygląd i jest lżejsza od standardowych myszek. Dodatkowo jej ergonomiczny kształt zapewnia pewny chwyt, abyś zawsze był gotowy do działania.

Niezwykła konstrukcja myszki Prime Mini wykorzystuje magnesy neodymowe, które zapewniają jednolite i precyzyjne kliknięcia. Dzięki podczerwonej wiązce wejściowej każde kliknięcie jest rejestrowane błyskawicznie.

Ta myszka zapewnia trwałość i wytrzymałość, które są potrzebne zarówno profesjonalnym, jak i początkującym graczom. Myszka Prime Mini ma lekki i miękki przewód z mikrofibry, co zmniejsza opór podczas poruszania nią, zapewniając większą precyzję, ale nie jest tak funkcjonalna jak konkurencja w postaci np. Genesis Krypton 555, czy Logitecha.