Respawn.pl

Strona główna » Torqued dołączy do Echo Fox?

Torqued dołączy do Echo Fox?

Autor: Sergiusz Lelakowski

Amerykański zespół, w którego składzie gra między innymi Moe “m0e” Assad, jest łączony z przenosinami do organizacji Echo Fox, która wcześniej nosiła nazwę Team Gravity.

Echo Fox powstało w wyniku wykupienia organizacji Team Gravity przez Rick’a Fox, który w przeszłości reprezentował drużyną Los Angeles Lakers na parkietach NBA. Aktualnie Fox jest znanym aktorem oraz biznesmenem i pod koniec 2015 postanowił wkroczyć na scenę esportu. W Echo Fox znajduje się drużyna League of Legends, która występuje w amerykańskiej odsłonie LCS. Właściciel organizacji już wcześniej zapowiedział, że ma w planach pozyskanie zespołu CS:GO. Lider Torqued, Moe “m0e” Assad był widziany razem z byłą gwiazdą NBA podczas IEM San Jose. Dotychczas żadna ze stron nie zabrała głosu w tej sprawie.

m0e rick fox

Rick Fox razem z Moe “m0e” Assad. Źródło: @sapphiReCSGO

Zespół Torqued składa się z doświadczonych graczy, których ksywki są znane niemal każdemu fanowi amerykańskiej sceny. Do drużyny należy Sean “sg@res” Gares – były reprezentant Cloud9, który odszedł z zespołu pod koniec ubiegłego roku. Kolejnym graczem jest Moe “m0e” Assad, czyli jeden z najpopularniejszych streamerów CS:GO na świecie. Ronnie “ryx” Bylicki pojawił się w kilku mocnych drużynach, do których należą m.in. Team Conquest i compLexity, lecz ostatecznie postanowił przyjąć ofertę dołączenia do Torqued. Trey “tck” Martin jest wieloletnim kolegą Assada, a na początku swojej przygody z nową odsłoną gry, reprezentował Quantic Gaming razem ze Spencerem “Hiko” Martin i Samem “DaZeD” Marine. Ostatni zawodnik – Armeen “a2z” Toussi, przez ostatnie lata nie był zbyt aktywny na scenie, lecz w czasach CS 1.6 grał m.in. dla compLexity oraz Area51 Gaming.

W ostatni weekend, zawodnicy nie zdołali wygrać kwalifikacji ostatniej szansy do MLG Columbus LAN qualifier. Amerykanie już w pierwszym meczu ulegli brazylijskiemu Games Academy 1-2. Później okazało się, że to właśnie Brazylijczycy zwyciężyli w całych eliminacjach.