Respawn.pl

Toyota Master Bangkok: Mecz TyLoo vs pro100 przełożony z powodu infekcji. Renegades melduje się w półfinale

Autor: Michał Maćkowski

Za nami nietypowe rozpoczęcie fazy pucharowej na Toyota Master Bangkok. Po pierwszej mapie mecz TyLoo kontra pro100 musiał zostać przerwany przez infekcję jednego z zawodników. Drugi ćwierćfinał odbył się bez niespodzianki i do półfinału awansowali zawodnicy Renegades.

Niecodzienna sytuacja w pierwszym ćwierćfinale Toyota Master Bangkok. Spotkanie TyLoo kontra pro100 musiało zostać przerwane po pierwszeJ mapie, która wpadła na konto ukraińsko-łotewskiej formacji. Powodem tego była infekcja jamy ustnej u Ke captainMo Liu. Zawodnik został zabrany do szpitala, przez co mecz został przełożony na jutro.

TyLoo vs pro100 – 0:1 (jutro dokończenie spotkania o godzinie 4:00)

• Inferno – 13:16

W drugim ćwierćfinale obyło się bez niespodzianki. Renegades na dwóch mapach pokonało 5POWER, które w fazie grupowej wyprzedziło Team Kinguin. Formacja z Australii na pierwszej mapie zmiażdżyła rywala wygrywając 16:5. Na drugiej mapie oglądaliśmy już bardzo wyrównany pojedynek, jednak to ekipa Justina “jks” Savage pokonała rywali 16:14.

Renegades vs 5POWER – 2:0

• Mirage – 16:5
  • Dust2 – 16:14