Respawn.pl

Strona główna » Transferowa bomba. reatz nowym zawodnikiem x-kom AGO

Transferowa bomba. reatz nowym zawodnikiem x-kom AGO

Autor: Krzysztof Sarna
reatz

Nowy sezon tuż-tuż. Czas zakończyć z plotkami i żegnaniem się z zawodnikami, a czas przywitać nowych. Takim bez wątpienia jest Paweł “reatz” Jańczak, który zasila szeregi x-kom AGO.

x-kom AGO postanowiło solidnie skorzystać z panującej na polskiej scenie szufli. Ruchy kadrowe rozpoczęło pożegnanie się z Dominikiem “GruBym” Świderskim, który był istną ikoną “Jastrzębi”. Na jednym zawodniku jednak nie poprzestano. Kilka dni później zespół opuścił Patryk “Sidney” Korab wraz z Brajanem “DGL” Lemechą, w wyniku czego w kadrze powstały puste miejsca. Oficjalnie dzisiaj dołączył reatz!

W ubiegły wtorek wszystko powoli zaczęło stawać się jasne. Po ponad dwóch latach do ekipy wrócił Michał “snatchie” Rudzki, który przez ten okres grał w Virtus.pro oraz Sprout. To właśnie w tej drugiej drużynie snajperowi udało się wrócić do dobrych rezultatów indywidualnych.

Natomiast teraz nadszedł czas na kolejnego zawodnika. Tym okazał się również doskonale znany społeczności Paweł “reatz” Jańczak. 26-latek na swoim koncie ma już występy w takich ekipach jak PRIDE, Team Kinguin, devils.one, x-kom Team czy też Illuminar. Nowy nabytek x-kom AGO w przeszłości wygrał m.in. DreamHack Open Montreal 2018, ESL Mistrzostwa Polski 2018 z Kinguin. Natomiast z IHG triumfował podczas Games Clash Masters rok później, a także na ESL Mistrzostwach Polski 2019, kiedy to w finale pokonał właśnie AGO. 

Osiągnięć reatzowi nie można odmówić. Już na ten moment, przynajmniej na papierze skład x-kom AGO prezentuje się bardzo obiecująco. Jednak to serwer w tej sytuacji będzie wyznacznikiem, który wszystko zweryfikuje. 

Kolejnym, ostatnim zawodnikiem miałby zostać Karol “rallen” Rodowicz. Czy jednak do takiego ruchu dojdzie, czas pokaże. Przypomnijmy, że na ławce rezerwowych znajduje się Miłosz “mhL” Knasiak. Osiemnastolatek jednak postanowił ustąpić miejsca w składzie z powodu przygotowywania się do nadchodzącego egzaminu maturalnego.

Skład x-kom AGO prezentuje się teraz następująco:

  • 🇵🇱Damian “Furlan” Kisłowski
  • 🇵🇱Maciej “F1KU” Miklas
  • 🇵🇱Michał “snatchie” Rudzki
  • 🇵🇱Paweł “reatz” Jańczak
  • 🇵🇱Mikołaj “miNIr0x” Michałków – trener