Respawn.pl

Transmisja na Twitchu zakończyła się kradzieżą telefonu!

Autor: Michał Maćkowski
Twitchu

Do niecodziennej sytuacji doszło niedawno na jednej z transmisji prowadzonych na Twitchu. Streamerka o imieniu Elina została okradziona, kiedy prowadziła transmisję IRL z Włoch. 

Takie sytuacji mało kto się spodziewał, szczególnie podczas transmisji na żywo. Na Twitchu dzieją się naprawdę różne rzeczy, jednak kradzież telefonu, z którego prowadzona jest transmisja na żywo to niecodzienna sytuacja. Niestety kradzież przydarzyła się streamerce Elina, która podróżowała po Włoszech.

Kradzież zarejestrowana na Twitchu

Elina prowadziła transmisję IRL ze swojej podróży po Włoszech. Streamerka pokazywała jedną z alejek, kiedy to nagle wydarzyła się nieprzyjemna sytuacja. Mężczyzna na skuterze przy dużej prędkości podjechał do streamerki i wyrwał jej telefon, z którego prowadzona była transmisja na Twitchu. Wszystko oczywiście zostało zarejestrowane, lecz niestety po chwili od kradzieży stream został przerwany. Nie wiemy, czy transmisję przerwał złodziej, czy jednak ktoś zdalnie postanowił to zrobić. Bardzo mało prawdopodobne, aby zrobił to złodziej, ze względu na zabezpieczenie urządzenia.

Niestety streamerka za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że telefonu nie udało się odzyskać, jednak co ważne, nic się jej nie stało. Sprawa dosyć szybko obiegła Internet, a powyższy klip w dwa dni przebił barierę 100 000 wyświetleń.