Respawn.pl

Transmisja z IEM Katowice 2024 będzie na kanale Izaka!

Autor: Maks Bartosik
Izak

Od kilku dni Izak zapowiadał grubego newsa. No i jak się okazuje, faktycznie jest gruby. Na kanale Piotrka zostanie przeprowadzona transmisja nadchodzącego IEM Katowice 2024!

IEM Katowice 2024 startuje już za trzy dni. Zmagania w Spodku rozpoczniemy od fazy Play-In, gdzie będziemy mogli oglądać polski zespół – Rebels Gaming. Łącznie w IEM Katowice 2024 wezmą udział aż 24 zespoły, które będą walczyć o zwycięstwo w legendarnym turnieju.

Tegoroczna edycja IEM Katowice jest też szczególnie ważna dla polskich fanów. W tym roku mija dziesięć lat od największego polskiego sukcesu w historii Counter-Strike’a – wygrania EMS One Katowice 2014 przez Virtus.Pro. A do tego, otrzymaliśmy naprawdę ciekawą informację o polskiej obsadzie komentatorskiej.

Izak skomentuje IEM Katowice 2024!

IEM Katowice 2024 będziemy mogli oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego. Piotrka nikomu przedstawiać nie trzeba, a jak on sam napisał na Twitterze, w 2014 wybuchła esportowa Małyszomania, która wtedy pozwoliła mu zaliczyć ogromny rozwój, co doprowadziło go na najwyższy poziom. I uhonorowaniem tego rozwoju jest właśnie to – transmisja z IEM Katowice 2024 na jego kanale Twitch i Youtube.

Dotychczas za transmisję z IEM Katowice odpowiadało ESL Polska, jednak po wycofaniu się ESL z Polski, poszukiwano kogoś, kto te obowiązki przejmie. Wybór padł na Izaka, co nie powinno akurat nikogo dziwić. Warto jeszcze dodać, że na kanale Piotrka będzie nie tylko transmisja z IEM Katowice 2024, ale też z całego ESL Pro Tour 2024.