Respawn.pl

Tricked eSports pozyskuje skład ex-Reason

Autor: Sergiusz Lelakowski

Organizacja Tricked eSports pozostawała nieaktywna odkąd drużynę opuściła dwójka graczy. Teraz, po pozyskaniu nowej dywizji, planują ponowne podboje na scenie. Czy im się to uda?

Ostatnimi czasy od drużyny zdecydowała się odejść dwójka dotychczasowych zawodników – Sebastian “larsen” Larsen oraz Kevin “KS” Svenningsen. Ten cios był na tyle mocny, że wykluczyło to skład z dalszego udziału w różnorodnych ligach i zmusiło do poszukiwania godnych zastępców. W tym fakcie pożyteczny okaże się zapewne fakt przygarnięcia przez organizację Tricked eSports, która to postanowiła pozostałą trójkę wziąć pod swoją opiekę i wyciągnąć pomocną dłoń. Peter “Inzta” Kragelund, Jonas “netrick” Wenzelsen oraz Kristian “tabac0” Simonsen od teraz występowali będą w wyżej wymienionych barwach i zapewne postarają się ich godnie reprezentować.

Jak wspominałem – poszukiwania zastępstwa nie mogły trwać długo. Po zaledwie kilku chwilach testowania wielu graczy, ostatecznie wybór padł na dwójkę utalentowanych, aczkolwiek nieznanych jeszcze na międzynarodowej scenie graczy – Allan “AnJ” Jensen oraz Henrik “flex” Pedersen. Pierwszy z wymienionych występował już poprzednio dla OMNIPOTENCE, a drugi można powiedzieć powrócił do domu, ponieważ wcześniej już miał przyjemność zasilania szeregów Tricked eSports.

Aktualny skład Tricked eSports prezentuje się następująco:

[flag dk]Peter “Inzta” Kragelund[/flag][flag dk]Jonas “netrick” Wenzelsen[/flag][flag dk]Kristian “tabac0” Simonsen[/flag][flag dk]Allan “AnJ” Jensen[/flag][flag dk]Henrik “flex” Pedersen[/flag]