Respawn.pl

Triumph potwierdziło! cynic na testach w zespole

Autor: Michał Maćkowski
Triumph

Ostatnie plotki odnalazły swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Triumph oficjalnie poinformowało, że do zespołu na okres próbny dołączył David “⁠cynic⁠” Polster.

Wiemy jak wygląda sytuacja na scenie amerykańskiego CS:GO, dlatego bacznie należy obserwować tam każdy ruch organizacji i drużyn. Triumph potwierdziło ostatnie doniesienia, które mówiły o zmianie w zespole, przez co na okres próbny do amerykańskiego zespołu dołączył David ⁠cynic⁠” Polster.

Triumph postanowiło dokonać zmian w zespole, po ostatnich nie najlepszych wynikach. Z tego powodu od składu odsunięty został Danny “⁠cxzi⁠ Strzelczyk, który dołączył do drużyny w styczniu tego roku. Dziurę w składzie po 20-letnim zawodnik  na okres próbny zajął David “cynic⁠” Polster. 21-letni gracz z bardzo dobrej strony pokazywał się w innej amerykańskiej formacji Reacon5, gdzie jego rating wyniósł 1.27 na 35 rozegranych oficjalnych map.

Co ważne cynic miał okazję już zadebiutować w nowym zespole. Mimo że zawodnik bardzo dobrze spisał się na serwerze (statystyki 61-53 na trzech mapach) to jego drużyna przegrała w lidze ESEA Premier na Rebirth. Co ciekawe w składzie Rebirth mogliśmy oglądać Danny “cxzi” Strzelczyka, który został zastąpiony w Triumph nowym zawodnikiem.

Aktualny skład Triumph wygląda następująco:

  • Alan ⁠Shakezullah⁠” Hardeman
  • Brendan “⁠Bwills⁠” Williams
  • Austin “⁠Cooper⁠” Abadir
  • Wesley ⁠viz⁠” Harris
  • David “⁠cynic⁠” Polster (okres próbny)
  • Marcos “⁠tacitus⁠” Castilho (trener)