Respawn.pl

Trochę Valorantem za***wia – Profesjonalni gracze reaguję na Counter-Strike 2

Autor: Michał Maćkowski

Counter-Strike 2 faktycznie istnieje i nową wersję najpopularniejszego FPS’a na świecie otrzymamy w najbliższe lato. To jednak profesjonalni gracze mają różne zdania, co do nowej produkcji Valve. 

Nie milkną echa na temat oficjalnego ogłoszenia Counter-Strike 2, które szeroko omawiane jest wśród fanów na całym świecie. Głos na temat CS’a 2 zabrali już pierwsi profesjonalni gracze, którzy w dużej mierze liczą na powiew świeżości. .

byali wprost o Counter-Strike 2 

Tuż po ogłoszeniu nowej wersji CS’a, pierwsi gracze ocenili zmiany, jakich doczekamy się już niedługo. Nie brakuje oczywiście ekscytacji i zapowiedzi ciekawszych profesjonalnych spotkań. Oczywiście można usłyszeć także opinie z drugiej strony, gdzie nie brakuje krytyki Valve na temat między innymi granatów dymnych.

Znani w Polsce i nie tylko gracze zareagowali na inforamcje od Valve o Counter-Strike 2. Wprost Paweł “byali” Bieliński napisał na Twitterze, że No oprócz tych SG (granatór dymnych) to nie wyglada to aż tak zle, trochę valorantem za***wia, ale will see.

O nowej wersji Counter-Strike wypowiedział się także Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski, który po ostatniej przegranej walce na High League żartobliwie powiedział, że pozostało mu czekać na nową wersję gry. Jak widzimy, Jarek nie musiał się długo naczekać i na Twitterze ogłosić, że trzeba zebrać zespół.

Pojawił się nawet płacz

Podczas transmisji o Counter-Strike 2 wypowiedział się także były profesjonalny zawodnik CS:GO, a aktualnie anality – Jacob “Pimp” Winneche. Duńczyk nie krył ekscytacją nową wersją CS’a, a w oczach pojawiły się nawet łzy. Widać, że dla takich zawodników jak Pimp, który całe życie poświęcił grze od Valve ogłoszenie nowej wersji to piękna chwila.

Tuż po ogłoszeniu Source 2 swoją transmisję prowadził także znany polski komentator i analityk – Kuba “KubiK” Kubiak, który na początku bardzo zdziwiony był kulami, które odsuwał granat dymny. To właśnie ta zmiana jest aktualnie najbardziej kontrowersyjną i która z pewnością zmieni Counter-Strike na zawsze.

Wszystkie informacje o Counter-Strike 2 znajdziecie w naszej specjalnej zakładce