Respawn.pl

Tromba odpowiada na diss Gimpera tuż przed FAME 14. Pojawił się niespodziewany gość!

Autor: Filip Woszczek

Niektórzy twórcy biorący udział w walkach FAME MMA potrzebują dodania nutki pikantności, zanim przystąpią do samego pojedynku. Na taki krok zdecydował się Tomasz “Gimper” Działowy, nagrywając diss na Mateusza “Trombę” Trąbkę, który odpowiedział w tę środę, na trzy dni przed galą.

Jak by tego było mało, Tromba skorzystał z okazji, nagrywając piosenkę wraz z Marcinem “Xayoo” Majkutem, który również weźmie udział w 14 edycji gali. Obaj twórcy podpisali się pod dissem prześmiewczymi ksywkami, tj. Bomba KRK oraz Zeju POG. Stylistyka klipu utrzymana jest mocno w ulicznym, brudnym klimacie, a za samo wideo odpowiedzialny jest KOOZA, znany z teledysków Chillwagonu.

Dużą uwagę przykuła również druga część utworu, w której udzielił się streamer Xayoo, dwa miesiące po udanym debiucie z Japczanem. W swojej części Marcin poruszył oczywiście temat Sergiusza “NitroZyniaka” Górskiego, z którym także zmierzy się w tę sobotę. Mimo, że diss Gimpera zawiesił poprzeczkę dosyć wysoko, jeśli mówimy ogólnie o piosenkach youtuberów, to Xayoo i Tromba wywarli równie pozytywne wrażenie. Dla porównania niżej możecie przesłuchać obu utworów, by stwierdzić kto wypadł lepiej.