Respawn.pl

Trwa przerwa wakacyjna w CS:GO, ale AGO i Ignis Serpens czeka dziś rywalizacja w nowym turnieju!

Autor: Michał Maćkowski
AGO, los kogutos

Scena CS:GO zamarła, a to wszystko ze względu na aktualną przerwę dla graczy i nadchodzącą premierę Counter-Strike 2. To jednak polscy kibice w sobotnie południe będą mieli co oglądać, bo w nowych rozgrywkach zobaczymy zespół AGO oraz Ignis Serpens. 

Fani CS:GO nie mają ostatnich łatwych tygodni, bowiem trwa przerwa dla graczy. Największe turnieje wrócą dopiero za miesiąc, ale na szczęście, trwa jeszcze kilka mniejszych turniejów, w których zobaczymy Polaków. Dzisiaj w akcji zobaczymy dwie polskie formacje, w tym nowego Mistrza Polski.

AGO i Ignis Serpens rozpoczynają nowy turniej w CS:GO

Niedawno wystartował pierwszy sezon LEON TEAMPLAY, w którym oglądać możemy dwie polskie formacje: AGO oraz Ignis Serpens. Obydwie drużyny znad Wisły znalazły się w grupie B, gdzie dzisiaj rozpoczną rywalizację. Na start świeżo upieczony mistrz polski, czyli Ignis Serpens, zawalczy z czeskim Enterprise.

Przeczytaj więcej  – Zeus x27 dodany do warsztatu – Aktualizacja CS2 16/06/2023

Po spotkaniu Ignis Serpens, na serwerze zamelduje się AGO. Jastrzębie w swoim pierwszym spotkaniu, zmierzą się z europejskim Zero Tenacity. Rywalizacja grupowa rozgrywana jest w systemie podwójnej eliminacji – porażka oznacza spadnięcie do dolnej drabinki, a zwycięstwo to utrzymanie się w górnej drabince.

Harmonogram spotkań na dziś

  • Ignis Serpens vs Enterprise – 12:00 (BO1, transmisja)
  • AGO vs Zero Tenacity – 13:00 (BO1, transmisja)