Respawn.pl

Strona główna » Trzech młodych graczy dołącza do Illuminar Gaming. Skład CS:GO już prawie skompletowany!

Trzech młodych graczy dołącza do Illuminar Gaming. Skład CS:GO już prawie skompletowany!

Autor: Marcin Kapusta
Illuminar

Advertisement

Illuminar Gaming w końcu ogłosiło istotne szczegóły dotyczące dywizji CS:GO. Do składu dołączyli Łukasz “mwlky” Pachucki, Martin “maaryyy” Nakonieczny oraz Błażej “zaNNN” Bączkowski!

W połowie maja włodarze IHG ujawnili pierwszą kartę. Do polskiej formacji powrócił bowiem Oskar “oskarish” Stenborowski, który otrzymał misję budowy nowego składu CS:GO. “Cieszę się, że dołączam do organizacji, z którą wiążę mnóstwo ciekawych i miłych wspomnień. Okres, który spędziłem wcześniej w Illuminar, zaliczam do dziś jako najlepszy w swojej karierze pod wieloma względami. Świetnie zgrana ekipa, dobre zaplecze w postaci zarządu, sporo wspólnych wyjazdów na turnieje i bootcamp oraz parę dobrych wyników. To tworzy w mojej głowie obraz, który napawa mnie spokojem i zaufaniem, które w tym wyzwaniu będą najważniejsze.” – przyznał wówczas 23-letni IGL.

Po prawie dwóch miesiącach głuchej ciszy, Illuminar w końcu zaprezentowało nowe nabytki. Organizacja spod znaku Oka postawiła na trzech młodych zawodników – Łukasza “mwlky’iego” Pachuckiego, Martina “maaryyy’ego” Nakoniecznego oraz Błażeja “zaNNNa” Bączkowskiego. Mwlky w przeszłości reprezentował piratesports, maaryyy dotychczas występował w los kogutos, natomiast ostatni z wyżej wymienionych graczy rozegrał krótki epizod w PGE Turowie Zgorzelec.

Po kilku tygodniach testów udało nam się wyłuskać trójkę nowych graczy, którzy są gotowi się rozwijać i wykorzystać daną im szansę. Z upływem czasu będziemy tylko mocniejsi.” – skomentował trener kolektywu, Jędrzej “bogdan” Rokita. “Wydaje mi się, że nasz skład ma duży potencjał w dłuższej perspektywie. Plany są proste – topka polski i atak na Europę.” – przyznał z kolei Martin “maaryyy” Nakonieczny.

Nowi reprezentanci Illuminar są z pewnością pełni entuzjazmu i zapału do walki o czołowe lokaty w kraju. Ich pierwszym sprawdzianem na lokalnym podwórku będzie PGE Superpuchar PLE, który odbędzie się już w ten weekend w Gdańsku. W rozgrywkach udział wezmą również M1 EDEN, Izako Boars oraz MAD DOG’S PACT.

Aktualny skład Illuminar Gaming prezentuje się następująco:

  • Oskar “oskarish” Stenborowski
  • Łukasz “mwlky” Pachucki
  • Martin “maaryyy” Nakonieczny
  • Błażej “zaNNN” Bączkowski
  • Jędrzej “bogdan” Rokita (trener)