Respawn.pl

Trzech Polaków nadal walczy o awans do Fantasyexpo Spring Cup 2021!

Autor: Michał Maćkowski
okoliciouz

Jeżeli ktoś myślał, że dzisiaj Polaków nie zobaczymy w międzynarodowych starciach, to był w błędzie. Trwają kwalifikacje do Fantasyexpo Spring Cup, w których nadal możemy oglądać trójkę naszych rodaków

Wczoraj rozpoczęły się otwarte kwalifikacje do Fantasyexpo Spring Cup, które na ten moment nie idą najgorzej naszym rodakom w międzynarodowych zespołach. Pewni gry w dzisiejszym dniu są: reprezentanci Club Brugge eSports z Mateuszem “matty” Kołodziejczykiem oraz Mateuszem “n0tice” Wolniakiem. Oprócz reprezentantów belgijskiej organizacji w akcji nadal możemy oglądać byłego gracza Virtus.pro – Michała “OKOLICIOUZA” Głowatego.

No i tak na placu boju zostało tylko pięć drużyn. Cowana Gaming na czele z byłym graczem Virtus.pro ma już pewny udział w półfinale. Niemieckiemu zespołowi udało się pokonać w ćwierćfinale PIXFLIP i nie wykluczone, że w następnym meczu zmierzy się z Club Brugge eSports. Zespół dwóch Polaków ma jednak przed sobą jeszcze jedno spotkanie BO1 w ćwierćfinale przeciwko EPIC Dudes.

Warto także zerknąć do górnej części drabinki, gdzie czeka nas naprawdę ciekawe starcie pomiędzy Sangal, a DBL poney. W tym drugim zespole będziemy mogli obejrzeć aktualnie rezerwowego OG – Nathana “NBK-” Schmitta. Co ciekawe turecki zespół Sangal wygrał w ćwierćfinale walkowerem na ukraiński zespół, który nie mógł brać udziału w turnieju kwalifikacyjny i został dopiero zdyskwalifikowany na etapie ćwierćfinału.

Harmonogram na dziś

Club Brugge esports vs EPIC Dudes 15:00 (BO1, transmisja)
Sangal vs DBL Poney 16:00 (BO3, transmisja)
Cowana vs Zwycięzca meczu Club Brugge esports/EPIC Dudes 16:00 (BO3, transmisja)