Respawn.pl

Trzy legendy ukraińskiej sceny twarzami nowego składu ESC Gaming!

Autor: Maks Bartosik

Poznaliśmy drugiego członka nowego składu ESC Gaming. Oprócz Edwarda, w składzie legendarnej organizacji zobaczymy także Vlаdуslаv “bondik” Nеchуроrchuk!

Pod koniec maja niemiecka organizacja ESC Gaming, którą polscy fani mogą kojarzyć głównie ze składu z Michałem “MICHU” Mullerem, Pawłem “Innocent” Mockiem czy Karolem “Rallen” Rodowiczem, ogłosiła powrót na scenę CS:GO. Przy okazji zapowiedzi powrotu, ogłoszono również pierwszy transfer. Jest nim absolutna legenda ukraińskiej sceny Counter-Strike’a – Ioann “Edward” Sukharjev. 35-latek zdecydowaną większość swojej kariery spędził w Natus Vincere, z którym odniósł mnóstwo sukcesów, w tym triumf na ESL One Cologne 2018.

Wtedy ogłoszono również, że menedżerem nowego składu ESC Gaming został Ukrainiec – Artur Holovko, co mogło wskazywać, że organizacja zdecydowała się na stworzenie w pełni ukraińskiego składu.

Bondik dołącza do Edwarda w ESC Gaming!

W niedzielę ESC Gaming ogłosiło drugiego zawodnika w nowobudowanym składzie sekcji CS:GO. Został nim kolejny zasłużony dla ukraińskiej sceny gracz – Vlаdуslаv “bondik” Nеchуроrchuk. 29-letni Ukrainiec w swoim CV ma takie zespoły jak Hellraisers, Flipsid3 Tactics, TYLOO czy Gambit. Jednak ostatnie trzy lata spędził na peryferiach profesjonalnej sceny, występując m.in. w ONYX i Cossacks. Z tą drugą drużyną rozstał się w sierpniu ubiegłego roku i od tamtego czasu pozostawał wolnym agentem.

To nie koniec ukraińskich legend w ESC Gaming!

Przy okazji ogłoszenia powrotu na scenę, organizacja poinformowała również o zatrudnieniu kolejnego legendarnego ukraińskiego zawodnika. Mowa o Jeghorze “markeloff” Markelovie, który będzie pełnił w organizacji rolę Content Creatora. 35-letni snajper w przeszłości występował w takich zespołach jak Astana Dragons, Natus Vincere czy Flipsid3 Tactics i to właśnie w tej drużynie zakończył swoją karierę w 2018 roku.

Aktualnie w składzie ESC Gaming znajdują się:

Ioann “Edward” Sukharjev

Vlаdуslаv “bondik” Nеchуроrchuk

Jeghor “markeloff” Markelov (content creator)