Respawn.pl

Trzy polskie drużyny walczą w turniejach z serii CCT

Autor: Michał Maćkowski

Nowy tydzień to nowe emocje związane z polskimi drużynami CS:GO. W akcji dziś zobaczymy trzy formacje znad Wisły, które rywalizują w turniejach z serii CCT. 

Polskie drużyny walczą w internetowych rozgrywkach, chcąc zdobyć jak najwięcej punktów do światowych rankingów, a przy okazji nieco zarobić. Dzisiaj w ramach rozgrywek z serii CCT zobaczymy: Let us cook, Illuminar oraz AGO.

Let us cook jedną nogą nad przepaścią

Nowy tydzień rozpoczniemy z ekipą Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego, która aktualnie gra w kratkę. Let us cook w CCT West Europe Series 3 posiada bilans 0-2 po porażkach z Coalesce oraz Sangal. Dzisiaj przed polsko-rumuńską formacją pierwszych z trzech spotkań o życie. Pierwszym katem dla Let us cook może okazać się brytyjskie Viperio,

AGO kontra Kosowo o pierwsze zwycięstwo

W turniejach z serii CCT bierze udział spora ilość polskich drużyn. AGO już dzisiaj rozegra drugie spotkanie w turnieju CCT South Europe, gdzie aktualnie posiada bilans 0-1 po porażce z Nexus. Dzisiaj przed jastrzębiami starcie z KS, czyli zespołem z Kosowa. Wygrany tego spotkania nie będzie miał jeszcze noża na gardle.

Illuminar w najlepszej sytuacji w turniejach CCT

Trzeci polski zespół i trzeci inny turniej z serii CCT.  Oczko rywalizuje bowiem w turnieju CCT Central Europe, gdzie na ten moment posiada bilans 2-1 i już dzisiaj może zapewnić sobie awans do fazy pucharowej rozgrywek. Jednak aby tego dokonać, trzeba najpierw pokonać reprezentantów Sangal.

Harmonogram spotkań polskich drużyn