Respawn.pl

Strona główna » TSM rozstaje się z "vice"

TSM rozstaje się z "vice"

Autor: Sergiusz Lelakowski

Team SoloMid ogłosiło iż po zakończeniu umowy zawartej na okres próbny pożegna się z Daniel’em “vice” Kim’em. Zawodnik dołączył do północnoamerykańskiej organizacji w połowie stycznia.

TSM na początku grudnia zeszłego roku rozstało się z duńskim kwintetem i po kilku tygodniach poszukiwań zdecydowało się postawić na skład wywodzący się z ich regionu. Amerykański zespół pierwszych miesięcy swojego funkcjonowania nie może zaliczyć raczej do udanych. “Vice” i spółka zawiedli zarówno w kwalifikacjach na DreamHack Malmo jak i w kwalifikacjach(!) do kwalifikacji lanowych na MLG Colombus 2016.

Daniel “vice” Kim tak podziękował TSM za współpracę:

“Dziękuję całej ekipie TSM za danie mi szansy. Życze wam samych sukcesów. Dzięki Wam nauczyłem się naprawdę dużo, zyskałem cenne doświadczenie i motywację do dalszej gry i rozwoju. Zapamiętajcie moje nazwisko bo z pewnością jeszcze nie raz o mnie osłyszycie “

Organizacja poinformowała, że jest w trakcie testowania kilku zawodników którzy mogliby uzupełnić skład drużyny. Rywalizacja o to miejsce z pewnością będzie zacięta ze względu na to, że TSM weźmie udział w lidze ELEAGUE w której pula nagród wyniesie 1 200 000 $.

Aktualny skład TSM:

  • Kory “SEMPHIS” Friesen
  • Timothy “autimatic” Ta
  • Pujan “FNS” Mehta
  • Hunter “SicK” Mims
  • Soham “valens” Chowdhury – trener