Respawn.pl

TSM z nową drużyną CS:GO

Autor: Sergiusz Lelakowski

Jedna z najpopularniejszych amerykańskich organizacji ogłosiła przyjęcie nowej drużyny CS:GO. Poprzednimi reprezentantami TSM byli duńscy zawodnicy zespołu Astralis.

Team SoloMid postanowiło zbudować zespół od podstaw, dlatego decydowali się na przyjmowanie poszczególnych zawodników zamiast pełnej drużyny. W składzie znaleźli się doświadczeni gracze, jak na przykład Kory “SEMPHIS” Friesen czy Pujan “FNS” Mehta. Friesen wcześniej reprezentował m.in. Cloud9, a Mehta pod koniec ubiegłego roku rozstał się z Counter Logic Gaming. Świeżości mają dodać dwaj byli zawodnicy Denial eSports – Daniel “vice” Kim oraz Hunter “SicK” Mims. Drugi z nich do niedawna był testowany przez compLexity, ale zdecydował się jednak na przyjęcie oferty TSM. Ostatnim zawodnikiem jest młody Timothy “autimatic” Ta, który również do niedawna reprezentował barwy compLexity. O przygotowanie zawodników do gry zadba Soham “valens” Chowdhury, który również – tak jak Ta i Friesen – reprezentował compLexity. Dodatkowo, Chowdhury będzie pełnił rolę IGL w zespole.

semphis

Czy doświadczenie Kory’ego pomoże drużynie w zdobywaniu osiągnięć?

Organizacja wciąż poszukuje menadżera oraz analityka do drużyny. Zawodnicy razem z całym sztabem wprowadzą się niebawem do gaming house. Swoje aplikacje można kierować drogą e-mailową pod adres: contact@solomid.net.

Skład TSM.CS:

  • [flag ca]Kory “SEMPHIS” Friesen[/flag]
  • [flag us]Timothy “autimatic” Ta[/flag]
  • [flag us]Hunter “SicK” Mims[/flag]
  • [flag us]Daniel “vice” Kim[/flag]
  • [flag ca]Pujan “FNS” Mehta[/flag]

Pierwszy wspólny występ graczy będziemy mogli zobaczyć już w ten weekend podczas kwalifikacji ostatniej szansy do MLG: Columbus Offline Qualfier.