Respawn.pl

TSM z pierwszą zmianą w składzie po powrocie na scenę!

Autor: Maks Bartosik

Długo TSM nie wytrzymało w pełnym składzie. Amerykańska organizacja dzisiaj ogłosiła zakończenie współpracy z dotychczasowym trenerem europejskiej formacji.

TSM wróciło na scenę Counter-Strike’a we wrześniu, kontraktując skład, w którym znaleźli się m.in. jACKZ, Valde czy interz. Nowo powstała formacja trenowała pod okiem francuskiego trenera – XTQZZ, który miał ogromny wpływ na budowę tego składu.

Niezbyt udany początek nowego składu TSM

Valde i spółka przez ten nieco ponad miesiąc wzięli udział w dwóch turniejach – Thunderpick World Championship 2023 oraz CCT East Europe Series #2. W rozgrywkach Thunderpick TSM poradziło sobie solidnie – europejska formacja zajęła 9-16 miejsce. Jednak turniej od CCT wyszedł im fatalnie i zakończyli go na miejscach 20-22, odpadając po porażce z Los Kogutos.

Czas na pierwszą zmianę

Jak się okazuje, start nowej piątki nie zadowolił włodarzy amerykańskiej marki. Dziś w godzinach popołudniowych TSM poinformowało o zakończeniu współpracy z trenerem – XTQZZ. Jak możemy przeczytać w komunikacie organizacji, to sam Francuz wyraził chęć odejścia od projektu. Na ten moment jego obowiązki przejmie jego dotychczasowy asystent – Lambert.

Skład TSM prezentuje się następująco:

France Audric “⁠JACKZ⁠ Jug
Denmark Valdemar “⁠valde⁠ Bjørn Vangså
Russia Timofey “⁠interz⁠ Yakushin
United Kingdom Cai “⁠CYPHER⁠ Watson
Romania Mădălin-Andrei “⁠MoDo⁠ Mirea

France Lambert “⁠Lambert⁠ Prigent (trener)