Respawn.pl

Esport Pomaga to inicjatywa założona w kwietniu bieżącego roku przez Nikodema Wójcika. W ramach inicjatywy zostanie rozegrany turniej charytatywny CS:GO, a wszystkie środki zostaną przekazane na prezenty dla podopiecznych szpitala onkologicznego w Szczecinie. 

“Esport Pomaga – Gramy dla Onkologii” – to nie tylko okazja do integracji ze światem gier komputerowych, ale także szansa na wsparcie dla najmłodszych z chorobami nowotworowymi. Dołącz do grona darczyńców, wpłacając swoją darowiznę na zbiórkę, a my zrobimy wszystko, aby dzieci z szpitala otrzymały wymarzone prezenty Jest to doskonały sposób, aby połączyć przyjemne z pożytecznym.Zbierz ekipę, zgłoś swój zespół na turniej i baw się wspaniale, wiedząc, że Twoja obecność przyczyni się do zwiększenia radości i uśmiechu na twarzach dzieci. Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji, by pomóc tym, którzy potrzebują Twojej pomocy!

Jeżeli chcesz wspomóc akcję, wpłać dowolną kwotę na zbiórkę w serwisie zrzutka.pl

LISTA UCZESTNIKÓW

Permitta AcademyPermittaRespawn.pllogo light modeForsaken & FriendsForsake nBlazing ParrotsBlazing Parrots

NΞ︎0-EsportsNEO Esports

BARAK1200px uestionmark.svgPanica.GamingPanica GamingGX1200px uestionmark.svg
Ogień Krzyż Wielkopolski
1200px uestionmark.svg
Ruloniarze1200px uestionmark.svgBenamisosBenamisosNoSurrenderGGNoSurrenderGG
FireWolf ClanFirewolfHorizon G.G1200px uestionmark.svgJuniorkiJuniorkiFoxEZ
World’s Worst PlayersWorlds Worst Players BlackEcoCobraZEco CobraZArion EsportsArion EsportEternity EsportsETERNITY eSports Yellow
ThunderFlash Friends
ThunderFlash
Patola EsportsPATOLA ESPORTEggHeadsEggHeadsPGE Turów STAFF & FriendsLogo PGE Turow Zgorzelec

FAZA GRUPOWA