Respawn.pl

Turniej z udziałem Virtus.pro już na początku nowego roku!

Autor: Sergiusz Lelakowski

Bieżący rok dla Virtus.pro był niesamowicie pracowity – to nie ulega wątpliwości. Wiele wygranych, a także porażek z pewnością wzbudziło w nich chęć jak najlepszego rozpoczęcia kolejnych sezonów prestiżowych lig. Już niedługo będziemy mieli możliwość ponownego podziwiania naszej najlepszej drużyny, a wszystko to w ramach DreamHack Open Leipzig!

Pierwszymi drużynami, które potwierdziły swoje uczestnictwo na DreamHack Open LeipzigVirtus.pro oraz Luminosity Gaming. Osobiście nie mogę już doczekać się ponownego wejścia na scenę naszych rodaków, jak i przeżywania wraz z pozostałymi kibicami każdej ich porażki, czy zwycięstwa, a Wy, drodzy czytelnicy?

Rok 2016 rozpoczęty zostanie z hukiem! Już w dniach od 22. do 24. stycznia,
w Niemczech, odbędzie się turniej Counter-Strike: Global Offensive, który w swojej puli zawierał będzie aż 100,000$. Dziś poznaliśmy dwie z sześciu zaproszonych drużyn. Kto okaże się kolejnym uczestnikiem? Przekonamy się niebawem! Organizatorzy na pewno zadbali o odpowiednią oprawę, więc nie zabraknie zespołów z najwyższej, światowej półki.

Virtus.pro-logo-300x300
Jak już wyżej wspominałem, pierwszymi zaproszonymi graczami są Polacy z Virtus.pro. Zespół ten, charakteryzujący się najwyższą średnią wieku wśród najlepszych drużyn, stale plasuje się
w najlepszej piątce świata. Trzymamy kciuki, aby turniej ten był dla nich idealnym wstępem w nowy rok!

luminositygaming logoDrugą drużyną, której organizatorzy nie mogli pominąć
w zestawieniu jest Luminosity Gaming, czyli Brazylijczycy osiągający ostatnimi czasy niesamowite wyniki na scenie międzynarodowej. Pokazy umiejętności, które zafundowali nam podczas DreamHack Open Cluj-Napoca oraz DreamHack Open Winter, zdecydowanie stawiają ich w korzystnym świetle, jak i sieją grozę wśród ludzi lubujących się w “bukmacherce”.