Respawn.pl

Strona główna » Twitch: Streamer został pobity podczas transmisji IRL

Twitch: Streamer został pobity podczas transmisji IRL

Autor: Krzysztof Sarna

Twitch. Streamy IRL budzą coraz większe zainteresowanie. Na content “In Real Life” hype zrobił się szczególnie w ostatnich kilku miesiącach. Doskonale jednak wiemy, że nie każdy lubi kamery, a robienie streamów z miejsc publicznych często niesie za sobą ryzyko nieprzyjemności. Przekonał się o tym CashMeow, który został pobity. 

Twitch to bezsprzecznie platforma, na której nie ma dnia, by nie działo się coś “wielkiego”. Czy to ban, czy to niecodzienne sytuacje. Tym razem doszło do pobicia jednego z twórców podczas transmisji na żywo w Japonii, a dokładnie to w Tokio. Pobicie to jednakże nie koniec historii, ponieważ oprawcy zniszczyli jeszcze część sprzętu.

CashMeow to streamer, którego konto na Twitchu zrzesza ponad 33 tysiące obserwujących. Cała sytuacja miała miejsce wczoraj. Z poniższych nagrań wynika, że twórca podszedł do grupy trzech mężczyzn, która otoczyła kobietę. To najprawdopodobniej właśnie ta sytuacja była “zapalnikiem” ze strony owej grupy do tego, co wydarzyło się chwilę później.

Podczas siedzenia przed restauracją przy stoliku twórca został zaatakowany. W konsekwencji został zrzucony z krzesła i upadł na ulicę. Oczywiście cały incydent został zgłoszony na policję. Wiadomo już, że jeden z napastników został zidentyfikowany, tak więc do schwytania pozostało jeszcze dwóch. 

W ostateczności CashMeow jest bezpieczny i to jest najważniejsze. Zniszczony sprzęt to nic przy tym, co potencjalnie mogło się wydarzyć. Na szczególne uznanie zasługuje społeczność platformy należącej do Amazona, która nie tylko dokonała klipów, ale także poinformowała policję, dzięki czemu działania były szybsze.

 Przesłanie z całej sytuacji jest takie, że zawsze należy uważać podczas wyjść na miasto, zwłaszcza wieczorami w weekendy. Takich sytuacji jest o wiele więcej, ale kamery zapisują bardzo małą część z nich.